Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    mamika3

    mejica

    Sretna nova svima, nek vam bude bolja nego prosla… 😘😊 pokusavam se cesce javit al ne stignem, mala me okupira i sad dok je zaspala samo mislim da i ja legnem, zdrava je a to je najbitnije, spavanje se kad tad bude popravilo ☺
    Ugolina super za docek, bas vam je lijepo bilo 😊
    Mamika kakav je to kolac sa pudingom i k
    Poslazes kekse u protvon,na to izlijes puding napravljen od litre mlijeka i na to opet kekse poslozis!I ako volis jos mozes stavit vrhnje za slag!Kremasto i fino!Ja nisam imala puding od cokolade,ali znam stavit u onaj od vanilije kad je gotov ili rastopljenu cokoladu ili neki namaz od cokolade,ako imam!Ma ful jednostavno,a klinci vole petit kekse pa ih uvijek imamo doma


    Stvarno jednostavno, imam i puding i kekse, mogla bi isprobat 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Di ste,bapci?Ja sjela napokon!Beba spava,malo kod prijatelja,a od tog prijatelja seka dosla kod nas!Kupila sam neku smedji rizu!I kao idem napravit sataras!Nikad vise!!!!!!Pa to se nikad skuhat!Ispizdila sam!Jos sam i presolila!Pa sam popizdila skroz i napravila obicnu bijelu!Sad cekam da jos muz jede,da ih se rjesim vise s posluzivanjem!Napravili danas domaci kruh!Ja tijesto,a mali oblikovao dvije struce!Bilo mu zanimljivo!😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Danas nismo nikud isli, doma stalno. Ves, rucak, usisavanje,…. Standardno. Mateo se voli igrati u kadi za vrijeme kupanja pa je onda borba dok ga izvadim van i obrisem.  Zaigrao se s mm dok ga nisam ni obukla pa onda vriska dok ga obucem. Bas je glasan postao. Cim nesto nije kako on hoce odmah vristanje i plac. Pokusavam ignorirati pa se smiri, ali treba imati zivaca za izdrzati. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ma evo i mene bas Lucy to za vrisku moja Već duže zafrkava s vrištanjem a danas sw bacila na pod od ljutavi :( 
    Zaspala tek u polnoc i mene prošlo spavanje tako da sad zujim 😕 I sinoć tako bilo bas me u polnoc prođe spavanje 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Bok svima… Joj nikako na forum i nikako…
    A doma sam,jel… U pon opet delat, nedaaa miii seee….
    Pocela sam planirat djevojacku za frendicu kojoj cu bit kuma u travnju.. Uf, vec sad je zanimljivo 12 baba uskladit 🔫 prestrasno!!! Ova bi ovo ona bi ono,pol ih se o nicem ne izjasnjava,ma…
    Kuham juhu… Muz kaze da narucimo pizzu, rekoh mozeee …
    Popodne idemo posjetit frendicu koja se s deckom doselila u kvart do,pa idemo vidjet gdje zivi i tako..
    Zlica ce se raspametit s obzirom da doticna frendica ima macku 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    TPol

    Ma evo i mene bas Lucy to za vrisku moja Već duže zafrkava s vrištanjem a danas sw bacila na pod od ljutavi :(
    Zaspala tek u polnoc i mene prošlo spavanje tako da sad zujim 😕 I sinoć tako bilo bas me u polnoc prođe spavanje

    Hahahaha cupavica se baca na pod…ajme koja faza…
    Ja sam to kod zlice u startu rijesila tak da sam na prvo bacanje ju ignorirala potpuno, nisam ju ni gledala…i par puta je probala i zaboravila…
    I recimo,prekjucer se sjetila opet probat, samo sam.ju prekoracila i otisla u kuhinju…i odma se digla i nastavila igrat.. 😂 prasica…
    A i ulogu igra sto i muz i ja smo jako dosljedni..ak je nesto ne,onda je ne psmtr i odem po nju, bitno da smo mi pobjednici u raspravi…tako da stvarno vecinom slusa..proba, al na kraju poslusa…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina Ako ti organiziras djevojacku onda ce bit kak ti kazes!I di ti kazes!A 12 baba pitat za misljenje u svrhu da se sloze u vezi jedne stvari..Big mistake!😂😂Ti bus se oko ovog nasikirala ko mlada oko vjencanja!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hej,bapci,da se i ja prijavim ovdje!Za promjenu sam imala ispunjen dan!Bila moja mama s necakinjom pa su onda.moji klinci otisli kod njih ,prespavat ce tamo !Koja tisina u kuci!!!!Speglala sam sav ves koji sam imala!💪💪💪Ravno cudu!😂😂Sutra nam dolazi nas novi pesek-Lola!Mala odmah rekla ime cim ju je vidjela!A mi se odmah slozili!Imali smo plan nabavit ga u proljece,ali ovo je muz vidio oglas danas na njuskalu!Zena ih poklanja!Rekla sam mu da odmah zove jer je bas ono sto smo htjeli….Mali pas,mjesanac je,pola Jack Russell terijer!Sin je bio jako sretan!I mala ,ali on nekak posebno sretan!Drago mi je zbog njih jer su jako htjeli ljubimca!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Hej,bapci,da se i ja prijavim ovdje!Za promjenu sam imala ispunjen dan!Bila moja mama s necakinjom pa su onda.moji klinci otisli kod njih ,prespavat ce tamo !Koja tisina u kuci!!!!Speglala sam sav ves koji sam imala!💪💪💪Ravno cudu!😂😂Sutra nam dolazi nas novi pesek-Lola!Mala odmah rekla ime cim ju je vidjela!A mi se odmah slozili!Imali smo plan nabavit ga u proljece,ali ovo je muz vidio oglas danas na njuskalu!Zena ih poklanja!Rekla sam mu da odmah zove jer je bas ono sto smo htjeli….Mali pas,mjesanac je,pola Jack Russell terijer!Sin je bio jako sretan!I mala ,ali on nekak posebno sretan!Drago mi je zbog njih jer su jako htjeli ljubimca!


    Presladak je pesek! Nek djeca uzivaju,a ti ces posla sad imat s dve bebe haga

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina Ako ti organiziras djevojacku onda ce bit kak ti kazes!I di ti kazes!A 12 baba pitat za misljenje u svrhu da se sloze u vezi jedne stvari..Big mistake!😂😂Ti bus se oko ovog nasikirala ko mlada oko vjencanja!


    E tocno tak…na kraju kad popizdim,bit ce onak kak ja kazem…nek sad prvo ispucaju  svoje dojmove

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.