Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jutrekooo…Ilani  Hvala na pitanju,dobro smo!Buhtlica imala zadnje dvije noci nekakva cudnovata budjenja pa je bila.budna malo!Digne se i ko da je podne!Pa ubrzo pocne cendrat,a ja pogadjat sta treba!Veliki su isto dobro,mala ima svoje ispade ko uvijek!Neki dan bila ljuta na brata pa ga je,kad je dosao doma,gadjala tenisicama!A ja jedva cekam vikend!Jer sam umorna !Em od obaveza em kucanskih poslova!A i danas imam posla!A ti i tvoji?Ljubim vas

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sandra Kak cesto ides na to?To je nesto novo,jel?Ili ja.nisam cula za to?Kako.ste vi?Planirate sta za vikend?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    ilani

    Vecer! Nikoga za cijeli dan?
    Ja se danas napojon zaputila dr da mi da nesto za alergiju jer vise ne mogu trpjeti to kihanje i slinjenje,nevjerojatno koliko to iscrpljuje. Dr nije radio,na usavrsavanju je. Ahh a dodem njemu svake prijestupne😐 Ugl kupila u ljekarni nesto sto dosad nisam probala,neki letizin i mogu reci da mi je za sat vremena postalo bolje. Evo super! Dala sam i curama.
    Sandra ovo je neki dobar program na kohi ides. Nisam cula prije za to. Kada opet?
    Mamika kako ste svi skupa?


    Super sta pomaze!Znam kak se moja mucila s tim nosom!Ko da si cjelo vrijeme prehladjen!Na nju mi se jadnu sve zaljepilo…Problemi s okicama pa govor,alergija,piskila u krevet jako dugo….Na ovo dvoje nista,hvala Bogu!Ali bitno da.mozemo rjesit sve to!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bapciiii….Opet se skrivate??😘😘

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Idem dva puta na tjedan,nije novo vec je to dosta na trzistu 😂😂,joj al sad imam upalu misica da jedva hodam a kad vidim stepenice najradje bi plakala od muke!!!!
    A za vikend jos nista u planu,curka mi ima utakmicu pa cemo vjerovatno prvi dio dana bit na utakmici…
    Sta vi imate u planu?
    Ja jedva cekam da zavrsi skola i sve aktivnosti

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sandra, daj objasni jos malo te vjezbe ili neku sliku stavi. Komentirala bih, ali bojim se jesam skuzila dobro to. 🤔🤔🤔🤔
    Bila na sajmu cvijeca. Nakupovala svasta. Sutra me ceka sadnja. 
    Ostalo sve po starom.
    Mare, cestitke na kuci!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sandra31

    Idem dva puta na tjedan,nije novo vec je to dosta na trzistu 😂😂,joj al sad imam upalu misica da jedva hodam a kad vidim stepenice najradje bi plakala od muke!!!!
    A za vikend jos nista u planu,curka mi ima utakmicu pa cemo vjerovatno prvi dio dana bit na utakmici…
    Sta vi imate u planu?
    Ja jedva cekam da zavrsi skola i sve aktivnosti

    Samo idemo kod moje bake,tamo je brdo igracaka dok je sin bio beba pa da uzmemo to maloj!A fakat mi se nikam ne ide!Nasetala sam se ovaj tjedan pa mi je dosta!Odnosno danas idemo!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Evo Lucy ovako izgleda ta sprava,i sad sve vjezbe radimo na njoj dok ona vibrira 

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Sandra, daj objasni jos malo te vjezbe ili neku sliku stavi. Komentirala bih, ali bojim se jesam skuzila dobro to. 🤔🤔🤔🤔
    Bila na sajmu cvijeca. Nakupovala svasta. Sutra me ceka sadnja.
    Ostalo sve po starom.
    Mare, cestitke na kuci!!!


    Kad posadis stavi kojz slikicu ja obozavam cvijece,meni je pun balkon

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.