Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Počele su nam stizati ljetne bebice pa dok čekam Ofnicu da rodi, a i svoj (nadam se) skorašnji porod odlučila sam otvoriti ovu temu. <3 
    Želim nam svima:
    - zdrave, vesele i debele bebice
    - što je moguće bezbolnije i što brže porode, bez posljedica na naše zdravlje
    - da se ekspresno ufuramo u novu situaciju
    - da se partneri prema nama počnu/nastave ponašati kao prema boginjama (što i jesmo)  
    - da već slijedeći dan nakon poroda normalno sjedimo, šećemo se i pjevamo pod tušem
    - Milku i sok za dojilje

    Mamice koje su već rodile su Koskica i Pandica.
    Koskica je ekspresno rodila na sam termin 4.5. u 15:05 veliku curicu Doris: 3450 grama i 50 cm.
    Pandica je rodila malo ranije, 8.5. u 3:40 svog malog princa od 3kg i 49cm (promaklo mi je za koje se ime odlučila).

    Ofnica nam je trenutno u rodilištu i čeka na inducirani porod ili prirodni (što dođe prije), a nadam se da ćemo uskoro dočekati i mog malca kojem je termin danas, bebicu od Kokice kojoj je termin sutra, dečkića od Mamice 31.5. i  curicu od Mamike kojoj je termin 3.6.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha divan post! Sad nam se jos i ti pridruži da nas bude barem 4. Zenske Ajde da otvorim prvu temu…dojenje…kako ste to savladale?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Samo da ti kazem Ofnice,rjesila sam zubara!😂😂Doci cu ovdje da se druzimo cim rodim!pozz

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Ajoj kriva tema cure, sorry 😅😅😅 Kad sam već tu, čestitam vam na bebicama, tko još čeka, želim lagan i brz porod. Uživajte mamice! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha odlican uvod, bas sam se raznjezila :D
    Ofnice ja koristim sesirice :/ ne bi to nikome pozeljela, koliko god se trudila mislim da cu se morat izdajat i hranit ga na bocicu uhhh jako mi je tesko zbog toga..

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mamika jedva cekam!
    Pandice, ja evo u bolnici danas drugi dan, izgleda da je krenulo mlijeko tek sad, jucer sam bila u sto briga, vuče, a nista ne ide. Normalno dojim, bradavice me malo bole, ali trudim se da beba prima cijelu aureolu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Kako se odnose prema tebi u bolnici? Jel stavljas bebu cesto na sisanje? Ja sam svog non stop drzala na golim prsima i kad nije sisao samo da bude uz mene i osjeti miris. 
    Drago mi je da ti ide dojenje, ako se dobro sjecam malo si se bojala kako ce ti ici?!

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha je rodilaaaaaa……Malog Mateja u 13.10!Cekamo detalje…pozz curke

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pandice, evo sad smo doma. Pisala sam tamo na temu ljetne bebe na trudnoći. Da kopiram:
    Nista nije izlazilo, prvi dan, a drugi slabo, bila sam tak užasnuta i iznervirana, cure oko mene počele dojiti a ja nula bodova. Rekoh ja nemam i ne mogu imati mlijeka. Ali nadošlo je kako spada evo jucer treći dan kad smo dosli doma. Ja sam na kraju u bolnici dvije noci pristala na dohranu koju su predložile sestre, a u otpusnom pismu napisali dohrana na zahtjev majke…kužiš ono, sestre isto igraju igru…i njima je tlaka dolaziti 100x u noci. Kad ih zoves dođu, ali nisu bas prestrpljive u objašnjavanju i pokazivanju tehnike. Jedna je cak bila otresito i pomalo gruba, kad sam joj rekla zašto je tako oštra i da je tu da pomogne, skuzila je da je pretjerala. Poslije je sama dosla u provjeru, ali meni nikako krenuti. Poslije mi je rekla: to je plac od gladi, gladan je, vuče ali ne ide i zato je nervozan. Nemamo sta drugo nego ga nahraniti. A sta cu ja jadna isfrustrirana vec činjenicom da ga stalno stavljam na cicu, a ono nista…rekoh dajte mu onda. Tak dve noci…evo nocas je fino papao moju ciku. I od sinoć imao 5 pokakanih pelena.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.