Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu
    Aaa, kako male bebe, ja sam jedva hendlala ovog svog s 3500 i bio mi je mrvičast.
    Ma moj je vrući dečko, ja njemu po noći obučem body dugih rukava i plišanu piđamu sa stopalicama. Pokrijem ga njegovim malim poplonom, al se on otkrije. Tu i tamo čak otvorim prozor. Po danu ako je hladno upalim klimu. Kupila sam mu vreču kad dođe zima. Za van sam mu kupila ovo 

    AHAHAHAHA


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Matie moja jede oko pola sata najcesce. Zna i duze bit na cici ali onda malo povuce pa zakunja i tako u krug. Kasnije kad malo porastu ce vjerojatno jest krace. Jeste pocele s platnenim pelenama? Ja stalno namjeravam pa nikako, ali mislim da cu ovih dana krenut :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Kakav je vama bio skok u razvoju s 3tj? Nama je poceo prekjucer a sinoc je bilo grozno.. Od 19-21 vristanje u komadu.. Uzme cicu pa ju pljune i svađa se s njom pa opet uzme.. Sisa svakih max pola sata, meni su sise ko ispuhani baloni, ne stigne se stvorit mlijeka koliko trazi. Rucice stalno gura u usta.. Već sam pocela razmisljati o ad jer vidim da bi jela a ocito se be stigne stvorit mlijeka koliko ona hoće.. Nadam se da ce danas bit bolje -.-

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Haha Lagertha odjelce je mrak! Mali smješnić bude!Jesi ga probala staviti u vreću i kako reagira? Ja imam vreću koju sam dobila od šogorice, probala sam ga staviti, ali nije bas oduševljen jer ne moze mlatiti nogama pa se ljuti. I ne znam kako bi se u njoj okretao…vjerojatno to ide nekako.
    Neva, i mi smo na toplani, tek su sinoć uključili grijanje, ali to je slabo nesta. I ja mu oblačim dugi bodi, odjelce sa stopalima, gore carapice, i pokrivam ga s dvije dekice. A kapicu mu stavim kad se kupa, koju on naravno u spavanju skine. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Stigle su nam tatami puzzle sa stranice pride.hr. Kad ih složim mogu ih slikati koga zanima.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    isusek, pa kolko je vama stupnjeva u sobama kad spavate?  ja svojeg obučem samo u onu lidlovu pidzamicu s disney likovima(ako koja zna) i to je to.. Kapicu mu nisam stavila od kad je bio beba :D  Kaj ga preslabo oblačim?
    nama je u stanu sad bez grijanja 23stupnjeva, a u spavaćoj nekih 22,5… jel bi ga trebala bolje oblačit?

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Laghertha, preslatko je odijelce..
    reci mi, to ćeš mu sad već oblačit ili baš po zimi? mi smo tak nekaj dobili za poklon, i sad muž veli da ne treba skafander, i veli da će mu to bit dosta po zimi, a ja mislim da neće i planiram kupit onaj pravi skafander…sad ne znam :/ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa kod nas je sad u dnevnoj evo 21, a navecer u spavaćoj 20,5, zamisli! Ledara… valjda ce toplana uskoro početi s pravim grijanjem.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Prošle god dok sam bila trudna, prije nego je toplana počela grijati, bilo je 18 i stanu. Popizdila sam! I 20,5 je malo kad imas bebu. I ja se pokrivam s 2 deke sad, a muz je i poplun izvukao.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja isto imam poplun vec i beba, al on se otkriva  Ja se zamotam cijela. Mi imamo svoj bojler, al upalimo samo klimu kad je kriza. Po meni nije dovoljno hladno, mali mi lijepse spava kad je hladnije u sobi. Eloa, nisam sigurna jer sam tek narucila. Vidjeti cu koliko je to debelo. Pise da je flis. Moj nece nosit kape, a hoce kapuljace pa sam mu uzela 2 takva flisa i 2 pamucna odijelca s kapuljacama. Ne svidjaju mi se jakne i hlace+majica, mislim da bebama koje jos ne hodaju su zgodnija ovakva odijelca. Kupila sam mu vec prije neke skafander hlace na tregere za snijeg i zimu.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.