Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    mamika3

    Hej,cure,kako oblacite bebice po ovim vrucinama?

    Meni je bila danas patronazna i rekla mi da sam ga pretoplo obukla. Bio je u plisanoj pidjami, body kratkih rukava i carapice. Odjenula ga je u body dugih rukava i tanke hlacice sa stopalicama. Bila ga je i oprala i namazala kremama, sve novo, mirisljavo i cisto, a lik se pokenjo do grla 😂 Dobio je cc 80 grama od zadnjeg vaganja. Nosi i pelenu za siroko povijanje.


    Tak sam i ja mislila svoju-bodi dugih rukava i hlacice sa stopalicama!Znaju mi susjede rec -a sad je toplo,budes ti za pet dana vani u setnji!Pa kaj ak je toplo?Novorodjence je u pitanju!A ko zna kak ce meni bit!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Cure meni je isto bila patronažna. Rekla je sljedeće: dijete ne treba pretoplo oblačiti, temp u stanu je ok ako je 22-24, ne treba toplije osim kupanja. Dalje, dok spava ne bi trebalo raditi svjetlo u sobi, jer to navodno beba sve osjeti, da mu to svjetlo udara i glavu…mi zapravo palimo lampice zbog svoje sigurnosti.m
    Kako vam ide dojenje..??? Mislila sam da je krenulo i da je to to, ali…Meni koma zasad, ide, imam ragade po bradavicama, počela sam koristiti šeširiće. Upalile su mi se cice, tvrde su i bolne, stavljam tople obloge, čvrsto masiram i izdajam se, ali jos uvijek imam probleme, ne ide lako mlijeko van, mali ne može vuci, jednostavno nema snage i tako jako vakum, trudi se ali se brzo umori. Izdajam se svakih 2-3 sata, u međuvremenu dajem malom sisati radi kontakta i da navlaci mlijeko. Jucer je bio nemoguć jadan, plakao od gladi, izdojila sam se i dala na bočicu. Tuširala sam cice toplom vodom do 2 ujutro, dizala se u 3 i 5 izdajati…Evo od jucer se izdajam, skupljam mlijeko i držim u frižideru i trošim iza podoja koji je bas oskudan, ne moze vuci jer su cice turbo tvde jos, kaze patronažna da je to kao da mu dam cicati nogometnu loptu. Molim Boga da mi se cice otvore…ovo je zasad turbo bolno i jako sam žalosna sto nam tesko ide.
    Cure sta mislite koliko otpustite mlijeka odnosno koliko bebač pojede u danu. Meni je patronažna rekla da za svaki podoj ako je razmak dva sata to mora biti 50ml, a ako je tri sata 60ml. Ja to jedva pratim zasad s izdajanjem…nadam se da necu morati dohranjivati adaptiranim.


    Joj,ovak bolno ti je bilo i meni!S tim da sam ja zbog tog izdajanja,a ne cicanja,postupno ostala bez mlijeka!Ne zelim te plasit,ne mora znaciti da ce se to i tebi dogodit ,samo sam htjela reci da se bojim da mi se to opet ne dogodi!Zato stalno spominjem te bolne bradavice!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Danas su bile krvave, dio mlijeka sam morala baciti 😢

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Meni je ujutro bilo krvi u mlijeku pa sam pitala patronaznu i rekla je da nema veze. Da on to sve sam nek pojede. Rekla mi je i da nemam uvucene vec ravne brade, da mogu dojiti bez sesirica no mene to prevec boli pogotovo na lijevoj dojci. Meni su ti sesirici mrak. Mali se upravo opet posral aaaaaa a bas je lijepo zaspal. kaj da ga odmah presvucem il?


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Meni je ujutro bilo krvi u mlijeku pa sam pitala patronaznu i rekla je da nema veze. Da on to sve sam nek pojede. Rekla mi je i da nemam uvucene vec ravne brade, da mogu dojiti bez sesirica no mene to prevec boli pogotovo na lijevoj dojci. Meni su ti sesirici mrak. Mali se upravo opet posral aaaaaa a bas je lijepo zaspal. kaj da ga odmah presvucem il?


    Daaaaaaa….Polako i njezno,da se ne probudi!A bolje i budjenje nego crvena guza koja pece!Imas malog seronju😂😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Danas su bile krvave, dio mlijeka sam morala baciti 😢


    Ali procitala sam da se to ne treba bacati,da nece nista niti bebi!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    A da, previse je smrdil. Fina je bila zuta kakica. Hehe. Muce ga prdci pa ga stavim trbuh na trbuh lezecki pa na miru prdi. Voli tako i cicati ali mu je disanje otezano.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice, onaj mekonij je sve bila nasa krv, nece mu nista biti od jos malo.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Meni je patronažna rekla da ce kao povraćati to krvavo mlijeko ako mu ga dam.
    Evo nocas se 2x izdajala i sad opet, uspijem izdojiti 50ml, to ide na flasicu. Mislim da mi i mali ima problem s dojenjem, patronažna je promijetila skraćenu kožicu jezika, frenulum takozvani, sto znaci da nemre mene dobro primiti i napraviti vakum. A i gornja usna mu se ne izvije, mozda ima i frenulum gornje usne…moram vidjeti da to sto prije idemo rijesiti, ako je to u pitanju, zato me gricka i brzo se umori. Jeste vi cule za to?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kad počinjete raditi vjezbice za noge? I ostale vjezbice? Ja se ne stignem baviti jos tim zbog ovih upala silnih, ali trebalo bi krenuti zar ne?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.