Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Koskice zadnji obrok vecernji das zitarice? Kad si ih uvela? Ja sam kupila nestle zitarice sa rogacem ali jos mu ih nisam dala. Sad smo poceli sa vocem i nije odusevljen osim sa bananom. Kad si povrce dala i koje? Meni pise da smije mrkvicu i tikvicu.

  • kookoo30

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Mozda malo glupo pitanje za koskicu, ali evo: palentu, kako pripremas? Kao i za “odrasle” ili se nesto razlikuje? Ja sam eto malo tupava po tom pitanju 😁

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ninche, ma nije da ne smiju, nego ne bi bilo dobro da su igračke samo gore posložene na lukovima, tako da se ne počne okretat. Drugo su baby gymovi koji imaju igračke svud okolo pa se beba okreće i ode u stranu. Ja velim da je mala ok kume isla samo rukama prema gore i nije se okretala u stranu, jer se zabavljala samo s igračkama iznad glave. Tad treba to skužiti i maknuti gornje igračke i posložiti ih okolo po podlozi. Nisam rekla da ne smiju biti na leđima, nego da treba paziti je li beba samo na leđima u baby gumu, i to je moguce.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Oprosti Koskice, zamijenila sam te onda, netko je drugi pričao da hrani bebu s ad i da je pedica rekla da previse dobiva. Netko od nas koje smo među prvima rodile.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    kookoo30

    Mozda malo glupo pitanje za koskicu, ali evo: palentu, kako pripremas? Kao i za “odrasle” ili se nesto razlikuje? Ja sam eto malo tupava po tom pitanju 😁


    palenta se radi ko i za nas al na rijeđe..Evo moja bas papala palentu sa brokulom to obozava..neki dan jela batat piletina spinat davila se u tome.

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ofnica meni je pedica rekla da mi je mali puno dobio, tad smo jos dojili i tu i tam imali bocicu AD, sad je samo na bocici tak da mi je i sad zadnji put rekla uh puno je dobio. Ima 7kg, msm nez sta da mu ne dam jest da bi on bio po toj nekoj tablici hhh
    Nelica npr kad radim za nas ja stavim malo ulja i malo soli. 🤔
    Sta mislite o tom da dohranu pocnem s rizom?? Ona je onak neutralnog okusa.

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    wooow koskica, prekrasna je! :) 
    mi zasad nismo razmišljali o slikanju. nas dvoje ga slikamo iz dana u dan, slike su grde što se tiče umjetničkog dojma no nama su kao neka vrsta dnevnika kako napreduje. zadnjih tjedan dana se baš zaokružio u licu, postaje mali bumbar. imali smo tri dana pakla sa grčevima i vjetrovima. kao da sam se urekla kad sam tu pisala kako mu čaj pomaže. no mislim da je i do tlaka stvar jer je čudno toplo a na barometru je tlak bio strašno visok, oni imaju otvorenu fontanelu i osjete te promjene jače od nas. tipa jučer popodne ni sam više nije znao zašto kmeči, nije se napinjao i prduckao. danas je dobar, guguće i evo sad je zaspao pored mene kad sam mu na youtubeu pustila mozarta za bebe. to mu se nekako najviše sviđa, a ja se navikavam na klasičnu glazbu. da mi je netko rekao da ću svaki dan slušati mozarta rekla bih mu da je lud. rađe bih da ga umiruju one baby uspavanke.
    ali jučer sam se naživcirala na pregledu kod pedijatrice. uf. on je bio taman zaspao, budili smo ga da se ubuće za polazak, pa onda opet tamo na pregledu. kategorički je odbio suradnju, sav se zgrčio i plakao. ispalo je da ima i dalje onako prečvrsto zatvorene šakice, a on ih otvara od 3. tjedna. rekla sam joj da je pospan i umoran od prethodna dva dana kada je samo plakao dan noć, a inače super otvara šakice, no mislim da mi nije povjerovala. rekla je da ćemo vidjeti za mjesec dana pa ako bude opet tako, šalje ga specijalistu jer možda motorički zaostaje.
    možda zaostaje nekako, ali motorički nema šanse, baš je aktivan beban. počeo je i udarati mekane igračkice na mobilu njihalice ovih dana, otvorenom rukicom, kao reketom. inače smo na 5 kg i 240, 57 cm dug. baš je fino ojačao. i još mi je rekla kako da ga stimuliram za šakice i tri puta napomenula da se bavim njime. to mi je došla kao pljuska. pa nije zapušteno dijete, stalno mu pričam i igram se s njim. sad ga snimam doma u akciji pa joj budem pokazala snimke na idućem pregledu. 


    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    nelica_4

    ajmeeee medenko mali 😁
    mi imali krstenje u subotu proslo super…sve joj bilo zanimljivo,hvatala sveceniku knjigu,svetu vodicu,smijala se,pricala…svecenik umirao od smijeha.Imali tetu koja nas je slikala i platiki 200 kn.slike prreeedobre


    Mi smo slikanje za krstenje platili 1000 kn, i bilo mi je puno, dobili smo fotoknjigu ima nekih 50 strana lijepe su slike i dobili smo gratis snimanje( traje 20 min) i mali album za kumu.Sada kada si ti napisala 200 ovo je stvarno previse 😥

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Nas ce rođak snimati, a rođakinja slikarica dzaba. Naravno, oni su na krštenju, pa ce opaliti 50ak fotki.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Oprosti Koskice, zamijenila sam te onda, netko je drugi pričao da hrani bebu s ad i da je pedica rekla da previse dobiva. Netko od nas koje smo među prvima rodile.


    Ja 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.