Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kiara, ja koristim denkmit sensitive iz dm. Ovo sto velis “ne opere dobro”, ne znam…ja mijenjam robicu dok nije skoro uopce pobljuckana ni zmazana. Tako da mi se ta robica moze realno oprati i najbližim deterdžentom. Bodije mijenjam svaki dan i carapice. A majicu i hlačice i pidzamicu mi nosi dva dana. Tetrice svaki dan bacam na pranje po dvije, i slinceke. Kad mi se pokakao par puta da je probilo ba bodi, to mi nije otišlo ni vanishom, nego s onim denkmit sapunom kojim se peru kragne na muškim košuljama.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    ofnice koristimo isti deterdžent, ha ha

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ofnice i ja mijenjam svaki dan bodice i svu robicu ustvari koju nosi, ali dok mi se pokaka ta mrlja ostane. Zbog toga mislim da je los deterdent. Budem i ja probala taj iz dm uzeti. A omeksivac koristite?

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Kod mene kad se pokaka na robicu namocim prvo u vanish i onda operem u masini s dmovim praskom o kojem curke pricaju i sve mi ode dolje

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Isti i ja koristim, ali mi je pri kraju pa sam kupila ariel.Ne moze se to u masini oprati kada kakica probije, ja odmah to operem na ruke i stavim susiti pa kasnije operem u masini.Dva puta sam i opkuhavala u loncu.Bas tesko ide dolje.
    Ja se ne znojim uopce nisam ni prije trudnoce, ni to nije dobro s obzirom koliko vode pijem bas sam neki cudak 😆
    Ali sam primjetila da sam puno osjetljivija nego prije trudnoce ako zaspim sa mokrom kosom, odmah me ujutro boli grlo.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Zato velim cure, taj sapun je zakon, a kosta valjda 5-6kn

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kiara nadam se da nisam bezobrazno zvučala i da me nisi krivo shvatila, da ne bi pomislila da sam rekla da ne mijenjaš robicu često. Htjela sam reci da za regularno pranje je svejedno koji prasak se koristi, jedino za mrlje treba nesto ful agresivno. Mislim da za tu dosadnu kakicu ni opkuhavanje ne pomaze uvijek.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Perem Arielom i Denk mit Sensitive i nema te kakice koja nije otisla a perem pokakane tetre 
    Moram reci da Ariel u Hrv i Njemackoj nije isti..mozda najbolje kupiti Ariel u Mülleru, pretpostavljam da tamo imaju bolju kvalitetu.

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ja koristim persil sensitiv a omeksivas lenor sensitive.
    Imam par bodija s kojih nije sisla kakica i mislila ih bacit. Bas cu pokusat sad kupit taj sapun.
    Ofnica onda s tim sapunom na ruke peres ili?

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ja koristim Persil sensitive i ornel omekšivač, a kad je nešto ukakano prije pranja samo malo posprejam Amway sprejem protiv mrlaj, i fakat sve ode dolje. Meni kolegica posudila odjeću od svojeg malca, to ej sve spopflekano, od do, pitam je od čeg, a veli ona od kašica, i nije ništ otišlo dolje. Šteta robice,a  sigurno se moglo oprati da se reagiralo na vrijeme i s pravim sredstvom.
    E, cure, moje, naš malac posljednjih dva tjedna spava vrlo “čudno” rekla bih. Prije je tvrdo spavao i budio se max dvaputa do jutra. Sad se budi minimalno 4 puta, i kaj je najgore kad zaspi miran je možda 10 minuta i nakon toga počne okretanje glavice, drbanje nogicama, baš je nemiran i nemirno spava. Nekako se bojim da su počeli zubići. Kak da znam da su počeli? jer mi ej glupo mazat mu zubarine onim gelom a možda nisu. 
    I da, zadnja dva dana ima faze žestokog plača kao kad su bili grčevi, i mislila sam da je od kelja kojeg sam jela nakon dugooo vremena, al eto kelj sam jela u utorak, a on je još jučer imao te napadaje plača baš ko da ga grčevi muče. Nikad nije tak plakao ko jučer, i to je trajalo sat i pol, i taman u gostima :/   

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.