Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice ak ima 5 kosulja, najbolje mu u nedjelju svih 5 popeglaj da ima za cijeli tjedan ili daj u city centru da mu popeglaju.


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ofnice  vas je bas krenulo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Bas to, tak i bude Lagertha 👍🏻😉
    Apropo izdajanja, danas sam se od ponoci izdojila 5x, jednom 180ml, triput 110ml i jednom 120ml. Malom dajem to prek dana i ciku malo za maženje jer povuče mozda svega 10-20ml.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ma meni se cini da si se uhodala Ofnice. Ok, ne dojis ga… ali ja dojim po 4 - 5 sati dnevno malog. Isto dosta vremena ode na to. A kad cujem da su prije hranili bebe mjesavinom kravljeg mlijeka, brasna, secera, vode i limuna pa su ispali ok, zdravi, nemaju alergija, sportasi, znanstvenici… ne bum se uopce uzrujavala oko te hrane. I isto, prije su zene ostavljale djecu u kolijevci dok su radile na polju pa su djeca ispala skroz ok pa kak ne bi ovaj moj kaj ga ostavim 2 minute da place dok odem na wc ili si napravim sendvic.


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bok,curke!Svratih da vas pozdravim!Citam vase postove i pronadjem se skoro u svakom!Ha ha….Moja buhtlica napreduje,na adaptiranom je uglavnom!Unazad ova dva dana lose spava,cesto se budi,muci ju zrak jer jede ko da nikad nije jela!Treba joj sto godina da se podrigne tako da ju nakon klope nosam i nosam i nosam…..I tako se naviknula da zaspi na rukama ili uz bocicu!Jos ako se pokaka pa ju dodatno razbudim onda to bome traje!Dudu nece,nazalost!Trebate joj facu vidjet kad joj probam dat!Kad je budna lezi na miru i gleda uokolo!Nije bas fan kolica,nadam se da ce se to promjenit!Muz sutra krece radit,ja sama s njih troje…Iskreno,iscrpljujuce je hendlat sve to!Bojim se da cu smrsavit😂😂Ne znam kak vi,apetita nemam,jedem tek toliko da jedem nesto!A da,trbuh mi je odvratan,ali odvratan!Donji dio objesena koza,a gornji trbusni koji nisu na svom mjestu pa zgledam ko da sam 4 mj trudna!😭😭Oprostite na dugom postu,nije me dugo bilo!Ubuduce samo komentiram,ako cu stici navratit!😘😘😘😘

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ja isto neman apetita.. bas nista.. jeden na silu.. al bar se najeden voca..lubenica, dinja, breskve ,marelice..i pijen vode na silu.. tako da iman mlika.. a ove obroke pojeden jedva jedva.. ko malo dite.. 😣😣..

    A.M

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha hvala na riječima ohrabrenja. Hihi kad stignemo pisati tu na forum, očito imamo vremena. Ja sam sad stavila malog spavati, oprala kupaone i sad se trebam izdajati. 
    Koliko tebi traje podoj? Velis da dojis oko 4-5 sati, brzo to tebi onda ide po podoju…ako recimo dojis 8-10x dnevno onda je to oko pola sata po podoju. Moj je htio preko sat vremena visiti na sisi po podoju, i nista nije popapao…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    da ja sam dobila M. Al bilo je to vrlo malo i kratko na kraju tako da možda je tijelo zbunjeno od hormona.
    moja malena nije kakila 3 dana, stavila sam joj toplomjer u guzu, skuhala kamilicu i ništa samo prdi. Znam da je normalno da tako maleni ne kakaju i duže al svejedno mislim da bi joj bilo lakše i nebi se tolko grčila.
    Cure ja sam u takvom bedu, znam da bi trebala biti ok radi malene ali seka mi jučer imala prometnu, smrskana joj je lubanja, sutra je sele u zg na operaciju.
    bojim se za nju, sebe i malu da ne ostanem bez mlijeka ili da meni ne dođe slabo kad smo same kod kuće. danas mi se vrtilo cijeli dan u glavi ne znam dal od vremena ili šoka. Nisam se usudila malenu premotati…. Strašno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja pisem dok on ciki  ili spava na meni. Ofnice, to iznad 4 sata je kad imam 12-14 podoja. Traju od 10-40 minuta. Znaci bas na zahtjev. Lijepo napreduje i ima 5–6 pokakanih pelena pa ocito dovoljno pojede. Ne moze se to izmjerit u ml.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Grozno koskice 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.