Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mamika ja svog malog redovno uspavljujem po sat vremena, umoran je i nervozira a nikako zaspati, samo hoce na mojoj ciki spavati. Tak da mu dan ciku, malo papa i onda ju izbaci i namjesti se nosicem i obrazom na dojku…E pravo muško s ljubavlju prema cicama! Sad je zaspao nakon sat i pol muke i ja se izdajam, tek sad to uspjevam.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Mamika, ja svoju kupam sampo u čistoj vodi i jednom tjedno sa malo niveinog šampona.
    u početku sam je kupala sa maslinovim uljem i tu napravila grešku. Još je uvijek imala novorođenački osip i kako bi je ja kupala u ulju napravila sam da joj ulje zatvori pore i koža ne može tako dobro disati pa mi je pedijatrica rekla ili obična voda ili kamilica da ovako radim grešku.
    i moja malena se pokakila danas nakon 4 dana. Skuhala sam joj čaj od kamilice ali vrlo vrlo blag ( filter je bio u vodi 3 sec) i nakob toga kroz sat vremena je kakila. Već sam pripremila i čepiće al evo, hvala božeku na čajevima.
    čaj od komorača pijem svaki dan ( tj. Onaj mama čaj iz dm-a babylove za dojenje a tamo ima komorača)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Znaci,nismo jedine!Kuzim ja da je njima najljepse na nama,jos su malecki,ali nemrem tak cijeli dan!Sama sebi se smijem kak ju spustim u kindac pa brzo trcim ves objesit,sudje oprat,kuhinju sredit….Rucak danas ne kuham!!!To nemrem bas na rate!A i to ce proci!Moja nekad nece ni na bocici,ni na cici  ni nosenje!Pa se isto tako znamo vrtit u krug po sat vremena!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    koskica

    Mamika, ja svoju kupam sampo u čistoj vodi i jednom tjedno sa malo niveinog šampona.
    u početku sam je kupala sa maslinovim uljem i tu napravila grešku. Još je uvijek imala novorođenački osip i kako bi je ja kupala u ulju napravila sam da joj ulje zatvori pore i koža ne može tako dobro disati pa mi je pedijatrica rekla ili obična voda ili kamilica da ovako radim grešku.
    i moja malena se pokakila danas nakon 4 dana. Skuhala sam joj čaj od kamilice ali vrlo vrlo blag ( filter je bio u vodi 3 sec) i nakob toga kroz sat vremena je kakila. Već sam pripremila i čepiće al evo, hvala božeku na čajevima.
    čaj od komorača pijem svaki dan ( tj. Onaj mama čaj iz dm-a babylove za dojenje a tamo ima komorača)


    Kupi si onu kamilicu u rinfuzi,ta ti je bolja-ak ti opet zatreba!I za poslije,caj od sipka u rinfuzi isto-to yi je dobro kad je dijete vec starije pa ima proljev ili povraca!Dobro ga je imat!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Koskice drzi se i misli pozitivno, beba sve osjeti. Bit ce sve dobro.
    Mi smo jucer prvi put okupali naseg malca i bio je jako dobar. Kupat cemo ga zasad u cistoj vodi a poslije namazati s malo ulja tamo gdje mu je koza suha. Danas nam je bila patronazna i kaze da ako vidim da je dijete nakon podoja i pola sata spavanja budno i da trazi jos da mu dam malo prokuhane vode ili caja od komoraca na bocicu da si ugasi zed. Ja se bojim buniti ga s bocicom jer je jedva prosisao a i RODE kazu da uz dojenje ne treba nista drugo.
    Hm…ne znam..

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Mamika hvala ti, imam domaće branu kamilicu i kupujem u dm-u filtere tako da mi se to dodođe.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu
    Zdravo cure, evo da javim sretne vijesti, mi smo nakon 11 dana provedenih u tri različite bolnice konačno danas stigli kući i presretni smo :) :) :) evo kako nas je tata dočekao, suze su krenule same od sebe kad sam sve vidjela :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hej,bivsa cimerice,veliki BRAVO  za tatu!!!!!I za vas dvoje!😚

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Joj,gle,i na balonu pise JAN!😍Jako,jako lijepo …

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.