Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    tetra pelena se stavlja radi morovog refleksa. To je razlog.
    lagherta ja sam to mislila toliko spava kroz cijeli dan sveukupno. A to je jako malo. Znači po nekih 10- 20 min iza podoja i to ne svakog.
    nego danas sam je stavla u jaje i išle smo na kavu. I ona je prospavala 3h u komadu. To doma nema šanse.
    i da ovo za lraste oko obrva to prvo kod kupanja operi prstićima i nakon kupanje istrljaj ili trljačicom ili tetrom da ti ne dobije tjemenicu. To im je od znoja/loja i to treba isprati. Činiti će ti se kso da si kožu previše istrljala pa se peruta al ne brini to ke to. I moja cura to imala

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nella1211

    mamika3

    Lagertha Vezano za kupanje,pogledaj video-to ti je to!Tak sam i ja svoje,ali brze nego ova na videu!Namace ga ko spuzvicu!I znala sam si rucnik odmah stavit na krevet pored kadice pa odmah ih zamotat i obrisat te obuci!Nisam ih drzala u fetus polozaju!Obukla sam ih i onda su dobili klopu!A tetru sam ja stavila na dno kadice,nisam ih zamatala!Nije to neka nauka samo pogledaj ,napravi jedamput i sljedeci ce odmah biti lakse!Snaci ces se,bez brige!

    Ja isto ovo sve malo brze.. nekako me strah da se ne smrzne.. i ja pripremin sve pokraj kadice.. i kad obucen na sisu.. onda se lipo ugrije i zaspe..


    Da,da…Bas tako!U koje vrijeme kupas bebu?Inace je prije spavanja ali moja nema jos tocno vrijeme kad ce zaspat!Bilo je par veceri oko 9,al to se naravno promjeni!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagertha jesi ti uzeka nosiljku original ili adapt? Jer vidim da original ima 4 položaja a adapt 3. Jesi vec nosila malog u njoj?


    Adapt jer se moze od pocetka, mislim da je original od 3-4 mjeseca. Odmah sam ga stavila u tu nosiljku, imal je mozda 10 dana. Mislim da jedino Ergo Baby 360 ima 4 polozaja. No meni to ne treba jer ga ne zelim nositi frontalno, smatram da je to stetan polozaj za kukove.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Tnx cure na savjetima za kupanje, valjda ce mu se svidjeti 


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Tnx cure na savjetima za kupanje, valjda ce mu se svidjeti

    Ma ako i zaplace,ne brini!To ce mu biti nesto  novo pa zato!Al za dan -dva kad skuzi kak je to super onda ce plakat jer ces ga iz vode vadit!😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    mamika3

    Lagertha

    Tnx cure na savjetima za kupanje, valjda ce mu se svidjeti
    Ma ako i zaplace,ne brini!To ce mu biti nesto novo pa zato!Al za dan -dva kad skuzi kak je to super onda ce plakat jer ces ga iz vode vadit!😂

    Moja isto.. kad krene posusisavnje nervoza i kricanje.. al samo polako spustaj u vodu prvo nogice pa ostatak tjela lagano.. uzivat ce vidit ces.. mamika3 ni mi nemamo tocno kad ide.. al vecinom to bude izmedu 8ipoi10 kad se vatimo iz setnje.. vani idemo oko 7 i onda kad se vratimo.. taman je uvik budna dok ude u stan.. sinoc je toliko pakleno u St bilo da smo se zadrzali vani do 22i30 a ona uziva u kolicima.. probudila se bila malo papala i vratila je u kolica i dama nastavila spavat.. tako da sinoc nije bilo kupanja.. malo smo bancili duze vanka 😂😂

    A.M

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Cure,da l je koja narucivala dijete za uzv kukova?Ako jeste,zanima me gdje  i koliko se ceka!Mora se to obavit do 3-eg mjeseca!Ne bih htjela placat privatno ako ne moram,a znam da se u Klaicevoj dugo ceka,bar je bilo tako!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Mene iato zanima cijena.. Moja se evo vec 3 sata savija stenje i grci u polusnu.. ne place .. do sada nije imala grceve tu i tamo bi zaplakala i zagrcila se kad mora kakat i onda prducne i nastavi spavat.. a danas se bas bas muci.. spava ona i ne place al stalno stenje i savija se.. bas mi je zao.. a ne znam kako joj pomoc.. 😢

    A.M

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Curke sad sam pogledala video o kupanju. Zasto prvo brise bebicu? Vi to radite? 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kokica

    Curke sad sam pogledala video o kupanju. Zasto prvo brise bebicu? Vi to radite?


    To sam se i ja pitala!Ali zanemarila sam!Nisam to radila!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.