Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Confused

    ivymicek

    hope123

    Confused

    hope123

    Bok…Pozdrav svima :) evo da se i mi ukljucimo :) 13.6. rodila curicu Kiaru :) kad ste izasle prvi puta sa bebacima? Mi smo u subotu stigle kuci. Ja se osjecam spremnom za van - imala sam manji rez ali ne boli i sve je ok.

    Dobro dosla.Rodile smo na iMi smo danas bile u prvom pravom izlasku,a inace imamo dvor ispred kuce tako da smo svaki dan vani,kad ne puse i nije prevruce.
    Inace rockas prosao odlicno.Veronika je sve prespavala…Ide par fotkica cura ❤
    Divne curke :)♡
    Mi smo za sad bile samo na balkonu stana, a danas cemo bas izac :) Evo i moje curke :)

    Joooj kaj sam slatka 😍. Mala štrucica ❤️.
    Confused uf vjerujem da te bolilo ali vjerujem da je zato što nije bilo krvarenja. Sad je krenulo? Ako je krenulo naglo vjerojatno ti se i maternica više kontrahirala pa je i bolilo više.
    Bitno da krvariš i da to nisu veliki izljevi. Jer meni je baš moja gin na otpustu rekla da će varirati i da jedan dan može biti drugi dan ne ali je bitno da nema velikih količina krvi, bol doduše nije spominjala. Ako se nastavi i ako te uplaši nazovi ilimpatronažnu ili gin
    Jos nisam prokrvarila.Trenutno me ne boli.Zvala sam patronaznu i rekla mi je da ako ne prokrvarim i ako bi opet jako bolilo da odem na hitni ginekoloski i da ce mi dat lijek da potakne izbacivanje ugrusaka.

    Uf onda dobro da si zvala. Sada promatraj i ako zaboli pravac ginekologija.
    Nama bila patronažna izašli sa 3250 danas imamo 3540 rođeni sa 3600. Majka zadovoljna 😍


    Vid bas super napreduje 👍 Samo dojis?

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused

    ivymicek

    Confused

    ivymicek

    hope123

    Confused

    hope123

    Bok…Pozdrav svima :) evo da se i mi ukljucimo :) 13.6. rodila curicu Kiaru :) kad ste izasle prvi puta sa bebacima? Mi smo u subotu stigle kuci. Ja se osjecam spremnom za van - imala sam manji rez ali ne boli i sve je ok.

    Dobro dosla.Rodile smo na iMi smo danas bile u prvom pravom izlasku,a inace imamo dvor ispred kuce tako da smo svaki dan vani,kad ne puse i nije prevruce.
    Inace rockas prosao odlicno.Veronika je sve prespavala…Ide par fotkica cura ❤
    Divne curke :)♡
    Mi smo za sad bile samo na balkonu stana, a danas cemo bas izac :) Evo i moje curke :)

    Joooj kaj sam slatka 😍. Mala štrucica ❤️.
    Confused uf vjerujem da te bolilo ali vjerujem da je zato što nije bilo krvarenja. Sad je krenulo? Ako je krenulo naglo vjerojatno ti se i maternica više kontrahirala pa je i bolilo više.
    Bitno da krvariš i da to nisu veliki izljevi. Jer meni je baš moja gin na otpustu rekla da će varirati i da jedan dan može biti drugi dan ne ali je bitno da nema velikih količina krvi, bol doduše nije spominjala. Ako se nastavi i ako te uplaši nazovi ilimpatronažnu ili gin
    Jos nisam prokrvarila.Trenutno me ne boli.Zvala sam patronaznu i rekla mi je da ako ne prokrvarim i ako bi opet jako bolilo da odem na hitni ginekoloski i da ce mi dat lijek da potakne izbacivanje ugrusaka.

    Uf onda dobro da si zvala. Sada promatraj i ako zaboli pravac ginekologija.
    Nama bila patronažna izašli sa 3250 danas imamo 3540 rođeni sa 3600. Majka zadovoljna 😍

    Vid bas super napreduje 👍 Samo dojis?


    Da da stalno na ciki 😊. Sva sreća mlijeko mi uvijek dode 3 dan pa ne moram davati dohranu 😊. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused jel tebi krenulo krvarenje? Meni već treći dan ništa. Malo krvavog iscjetka. Mekan mi trbuh, nemam temp, malo me boli zdjelica i stidna kost.
    Kako je vama? Dal da se sekiram?

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Moj mali miš aja 😊

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Moj mali miš aja 😊


    O ljubav slatka 😍😍😍😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗,medeni je😍. Moj neće u krevetić spavati ,u kolica ga stavim🙄…kaj se krvarenja tiče,malo krvarim malo ne,pa ni neznam kaj je normalno,nekad kod naprezanja i više…jučer imali grčiće,pojeo bočicu u pol 8 i onda borbe…kroz noć u 3 buđenja pojeo još jednu bocu a 2 put zaspao na sisi ,sad spava al se budi polako…otpao nam pupak navečer😀…eto poduže izvješće😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    ivymicek

    Moj mali miš aja 😊

    O ljubav slatka 😍😍😍😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗,medeni je😍. Moj neće u krevetić spavati ,u kolica ga stavim🙄…kaj se krvarenja tiče,malo krvarim malo ne,pa ni neznam kaj je normalno,nekad kod naprezanja i više…jučer imali grčiće,pojeo bočicu u pol 8 i onda borbe…kroz noć u 3 buđenja pojeo još jednu bocu a 2 put zaspao na sisi ,sad spava al se budi polako…otpao nam pupak navečer😀…eto poduže izvješće😀


    Nadam se da je kod vas sve ok i da ste vi i bebice zdrave i vesele 😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Confused jel tebi krenulo krvarenje? Meni već treći dan ništa. Malo krvavog iscjetka. Mekan mi trbuh, nemam temp, malo me boli zdjelica i stidna kost.
    Kako je vama? Dal da se sekiram?


    Dva dana nista,samo zuckasti iscjedak,pa jucer procurila,medutim opet stalo,jutros opet samo taj zuckasti iscjedak.Trenutno me nista ne boli.Trbuh mekan skroz,fibre nema…

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    ivymicek

    Moj mali miš aja 😊

    O ljubav slatka 😍😍😍😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗,medeni je😍. Moj neće u krevetić spavati ,u kolica ga stavim🙄…kaj se krvarenja tiče,malo krvarim malo ne,pa ni neznam kaj je normalno,nekad kod naprezanja i više…jučer imali grčiće,pojeo bočicu u pol 8 i onda borbe…kroz noć u 3 buđenja pojeo još jednu bocu a 2 put zaspao na sisi ,sad spava al se budi polako…otpao nam pupak navečer😀…eto poduže izvješće😀

    O miš mali.  Stvarno se muči al budu i ti grčići prošli. Moj spava po danu u krevetiću i po noći do prvog dojenja a ostatak odspava samnom na krevetu. Tak mi lakše, prikopčam cicu on spava a i ja 😂. Najviše je nervozan po danu i tad se nacicava a po noći (zasad) samo 2 ili 3 puta.
    Moj najbolje spava vani u kolicima, odrapi i po 4h u komadu.
    Confused meni isto žućkasti iscjedak 🤔. Čitsla sam da je to ok  nekima duže nekima kraće. Ali meni fakat kratko 😥. Ali bitno da nemamo temp i da nas niš ne boli.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Ena31

    ivymicek

    Moj mali miš aja 😊

    O ljubav slatka 😍😍😍😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗,medeni je😍. Moj neće u krevetić spavati ,u kolica ga stavim🙄…kaj se krvarenja tiče,malo krvarim malo ne,pa ni neznam kaj je normalno,nekad kod naprezanja i više…jučer imali grčiće,pojeo bočicu u pol 8 i onda borbe…kroz noć u 3 buđenja pojeo još jednu bocu a 2 put zaspao na sisi ,sad spava al se budi polako…otpao nam pupak navečer😀…eto poduže izvješće😀
    O miš mali. Stvarno se muči al budu i ti grčići prošli. Moj spava po danu u krevetiću i po noći do prvog dojenja a ostatak odspava samnom na krevetu. Tak mi lakše, prikopčam cicu on spava a i ja 😂. Najviše je nervozan po danu i tad se nacicava a po noći (zasad) samo 2 ili 3 puta.
    Moj najbolje spava vani u kolicima, odrapi i po 4h u komadu.
    Confused meni isto žućkasti iscjedak 🤔. Čitsla sam da je to ok nekima duže nekima kraće. Ali meni fakat kratko 😥. Ali bitno da nemamo temp i da nas niš ne boli.

    Evo ja opet procurila 😂 Malo me bolilo ko pred menzis i sad krvarim i ne boli nista vise.
    Evo moje mrve i najsladeg pogleda 😍

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Confused

    ivymicek

    Ena31

    ivymicek

    Moj mali miš aja 😊

    O ljubav slatka 😍😍😍😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗,medeni je😍. Moj neće u krevetić spavati ,u kolica ga stavim🙄…kaj se krvarenja tiče,malo krvarim malo ne,pa ni neznam kaj je normalno,nekad kod naprezanja i više…jučer imali grčiće,pojeo bočicu u pol 8 i onda borbe…kroz noć u 3 buđenja pojeo još jednu bocu a 2 put zaspao na sisi ,sad spava al se budi polako…otpao nam pupak navečer😀…eto poduže izvješće😀
    O miš mali. Stvarno se muči al budu i ti grčići prošli. Moj spava po danu u krevetiću i po noći do prvog dojenja a ostatak odspava samnom na krevetu. Tak mi lakše, prikopčam cicu on spava a i ja 😂. Najviše je nervozan po danu i tad se nacicava a po noći (zasad) samo 2 ili 3 puta.
    Moj najbolje spava vani u kolicima, odrapi i po 4h u komadu.
    Confused meni isto žućkasti iscjedak 🤔. Čitsla sam da je to ok nekima duže nekima kraće. Ali meni fakat kratko 😥. Ali bitno da nemamo temp i da nas niš ne boli.

    Evo ja opet procurila 😂 Malo me bolilo ko pred menzis i sad krvarim i ne boli nista vise.
    Evo moje mrve i najsladeg pogleda 😍


    Ljepota malena😍😍😍😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗.
    Jel imate i budnih faza ili ko mi papate,kakite i pajkite? Jer Mihael ak je budan onda u većini slučajeva plače,rijetko bi bio budan i miran. Nadam se danas izaći malo van s njim,bar na dvorište ,kad tata dođe iz vinograda …a sutra nakratko baki i djedu 15ak minuta autom imamo,bar na kratku kavicu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.