Ljubite li svoje dijete u usta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Katarina4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Meni je upravo nevjerojatno koliko zgražanja, negodovanja, negativnosti oko nečega najprirodnije što postoji, dati svome vlastitiom djetetu običnu pusu u usta.

    Nešto što čine milioni majka po cijelom svijetu. Što bi tek rekle za majke u Africi i običaje u nekim plemenima gdje majka prvo prožvače hranu i daje iz svojih usta svom čedu u usta. Vjeojatno da su primitivne i zatuce, čitajući neke od komenata ovdje. Strašno.

    Mislim da bi se neke među vama morale malo zapitati koliko je normalno vaše zgražanje i vaše stanje uma, a ne majki koje to čine.

  • marijeeet

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    To ljubljenje djece u usta je zaista katastrofa ,meni je to bolesno to mi nikako ne može biti normalno.

  • pčelica_maja

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Da, poljubim svoje dijete u usta i ne vidim ništa loše u tome….i onako za godinu-dvije nam neće dati ni da ih zagrlimo, a kamoli poljubimo….zaista me iznenadilo ovoliko zgražanja na ovu temu

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Uglavnom ga ne ljubim u usta. Ako me primi “šiza ljubljenja” onda ne gledam di ga ljubim, samo ga cmačem, pa se potrefi i u usta. Inače ne. I ne zbog bakterija kako neke cure pišu niti zato jer to smatram bolesnim…. kajjaznam… ni ja svoju mamu i tatu ne ljubim u usta. Ne sjećam se da smo se ikad tako ljubili doma. U obraz, nos, čelo, kosu….da. Možda kad sam bila skroz mala. Nemam pojma. Hm…doduše, ja svog malog poljubim i u guzičicu, a tako se isto doma nismo ljubili.

  • hanaavmedoski2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Meni je to prekrasno,nema niceg seksualnog u tome,to je preljep odnos majke i djeteta..moja je majka tako nas ljubila i ja tako ljubim svoju curicu,ma ljubim ju od glave do pete! :)

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Klokanica


    Glumica Jessica Alba u razgovoru za časopis Redbook izjavila je da ne razumije zašto je čudno da neki roditelji ljube svoju djecu u usta, a društveno je prihvatljivo ljubiti kućne ljubimce u usta!
    http://www.redbookmag.com/fun-contests/celebrity/jessica-alba-interview#slide-1 [redbookmag.com]

    Što mislite o tome? Ljubite li svoje mališane u usta?

    Nitko se nije osvrnuo na izjavu da je prihvatljivo ljubiti ljubimce u usta…e too je fuuuuj.

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Joj bogme kad se sjetim kaj je moja pesica sve znala proždrijeti…zlo mi je. I onda da joj po povratku iz šetnje, nakon što je progutala sočnu smrdljivu saftnu nakupinu nečeg što je posaugala uz zgradu, dam pusu u njušku… yeah right. Iako je to “društveno prihvatljivo” .
    Ja svoje cucke obožavam, al tak si dobri nismo Valjda me društvo neće odbaciti..

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    ljubim i djecu,i macku,i to mi je najnormalnija stvar

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    dok je beba ljubim ga gdje stignem…da sam bolesna ili slicno naravno da ne bih ali svoje dijete ne razmisljam gdje ljubim,dok je ovako mali…

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    dok je beba ljubim ga gdje stignem…da sam bolesna ili slicno naravno da ne bih ali svoje dijete ne razmisljam gdje ljubim,dok je ovako mali…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.