Mama bez mame

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rouge3

    rouge3

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Takoder izgubila majku u prvoj trudnoci. Kad sam bila dijete puno puta mi se ucinilo da me ta zena jednostavno ne voli, ali nisam si mogla pojmiti da jedna majka moze ne voljeti svoje dijete pa sam sve mela pod tepih. Kroz pubertet se taj odnos normalizirao, a sad kad sam ja mama dvije curice, i jos bez nje koja bi mi jedina umjela pomoc, znam tocno kako se ona osjecala. Ne mogu rec da ne volim svoju djecu ali vidim ih kao prevelik teret i jedva cekam da odrastu, samo do tad ode meni moja mladost. Mrzim biti majka. Zavele me romantike. Pa sad osudujte ne osudujte.. Nitko o tom ne govori, svi pumpaju pricu o divnoći i njeznosti i prekrasnoći. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.