Mama blizanki ušutkala znatiželjne prolaznike

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kneginja

    kneginja

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    katastrofa…koja nerotična žena :(

    [lilypie.com]

  • venera123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nije neuroticna nego ti nemas blizance….ekstra uvijek ista pitanja hahaha umrla sam od smijeha hahaha

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ma nije stvar u blizancima nego u ljudima!Stalno ispituju nesto pa navode primjere iz svog zivota pa ih se ne mozes rjesit….Moja mala dok je imala dudu to je bila tema za zapitkivanje,malo fuflja pa me pitaju dal sam se obratila nekom-Ne,nisam!Cekam da me netko u autobusu podsjeti!!!!!Kad ima plisanca pocnu ju o tome ispitivat!!Nekad mi bude zao djeteta!I jos brdo drugih primjera….Inace,mene je ovaj clanak nasmijao!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ma zena je zakon!! 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.