Mama, zašto se ovi dečki drže za ruke?

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antea11

    antea11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    “od životinja ima primjera dvospolaca koji se sam oplođuju i na svijet donose potomke te primjere istospolnih parova koji također mogu imati potomke” - o čemu ti pričaš??? “primjere istospolnih parova”???? nisu to istospolni parovi nego potomci tih dvospolaca koji se mogu i nespolno razmnožavati! Ljudi se ne mogu nespolno razmnožavati! smiješno…

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pa da! Ako mogu, onda je za njih to normalno. S obzirom da nismo ni životinje ni dvospolci, zna se šta je normalno kod ljudske vrste :)

  • Crvenkapica

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    radije bi te novce koji će se potrošiti za referendum dala da se izgradi vrtić/škola

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Bilo bi bolje da se na bilo koji pametniji način potrošio taj novac. Mislim da do ovog PITANJA nije trebalo niti doći.

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    meni je smiješno što se danas kad se razvodi toliko puno ljudi poistovjećuje BRAK i OBITELJ..ja recimo smatram svojom obitelji i najbolje prijatelje..isto tako samohrani roditelj smatra svojom obitelji svoje djete,a supružnici koji nemogu imati djete u obitelj svrstavaju i svog psa ili mačku..pa ne vidim razlog zašto dva muškarca ili žene zajedno nebi imali obitelj…njihova ljubav u njihovoj obitelji nije manje bitna niti različita od drugih obitelji kakve god da jesu po sastavu…također ja sam primjer koji ima bebu na putu i dragog,mi smo kao sa slike…ali ja nisam u braku sa svojim dragim no zbog toga nismo manje obitelj niti se manje volimo niti to ljudima smeta… ja neću odgajati svoje djete da mrzi razlićitost,već da voli sve svoje prijatelje kakvi god da jesu,da prema svima bude pristojno,da pomaže i da zaštiti one koje drugi maltretiraju ili da ako njega netko maltretira da zna kome se treba obratiti i da zna da nisu svi ljudi takvi. gejevi ne štete nikome niti ikoga ugrožavaju niti žele posvajati djecu..oni žele ono što želi svaka normalna osoba,da vole, da budu voljeni i da budu prihvaćeni..smatram ovaj referendum nepotrebnim jer smo u krizi i jer će si sad svakakve budale dati za pravo da maltretiraju drugaćije a ne da rade ono za što će dati glas ‘za’ a to je štititi ljubav koja karakterizira obiteljsku zajednicu

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Kao prvo gayevi imaju obitelj. To su njihovi roditelji, braća, sestre, djedovi bake… Ovdje se radi baš o tome da se gay zajednica ne naziva brakom i da nije u redu da posvajaju djecu (što naravno žele). Jer di je onda pravo tog djeteta??? Da ga “obilježiš” za čitav život i učiš cijelo društvo kako je normalno imati 2 tate ili 2 mame. A šta kad se taj gay par rastavi, pa svatko od njih nađe nove partnere… onda će dijete imati 4 mame ili tate… Ma super!

  • tear

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kad dijete krstite još kao dojenče, “obilježite” ga za cijeli život. Gdje je tu pravo djeteta da izabere hoći li uopće biti vjernik i, ako da, koje vjeroispovjesti? Da ga obilježite za cijeli život govoreći kako je samo krščanstvo ispravan izbor … Tim putem ide vaša ideologija.

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Svaka obitelj u skladu sa svojim uvjerenjima odgaja svoju djecu. Nisu sva djeca krštena ili odgajana kao vjernici. A i oni koji jesu, kasnije imaju pravo na izbor.  To nema nikakve veze s ovim pitanjem.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.