Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i kod nas je 6 godina palila ta metoda…a i 5 mjeseci poslje kad se malena jos nije bila primila…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu


    Kod nas je to funkcioniralo….al to mogu zahvaliti i svom super savrsenom ciklusu, pa sam znala tocno kad su mi plodni dani i tad smo malo vise pazili, i to je to…i do sad je funkcioniralo super! 

    Jedino, sad si mislim….nakon poroda, potrajat  ce da mi se to sve vrati u normalu, pa sad nisam nekak sigurna da je to bas dobra metoda 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj…ja sam zagovornik toga da se dijete ne moze dogodit “slucajno”…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Tina0208


    joj…ja sam zagovornik toga da se dijete ne moze dogodit "slucajno"…

    Pa zato i kazem…nisam slucajno ostala trudna  Dok nismo htijeli bebu, ta metoda je bila i vise nego dobra…kad smo se poslozili u glavi i shavtili da hocemo bebu i jedan i drugi, i kad nismo pazili i kad ga svijesno nije izvadio van…voila! Eto bebana…a i samo jednom nam je bilo dovoljno! ;-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Pa cura je lijepo pitala sto koristimo, a ja sam joj lijepo odgovorila. :-))))))

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi u 10 zajedničkih godina samo prve tri koristili pilule, ja naravno, ne on, između P i D je bilo vadi ga van, kada smo odlučili za D odmah se primilo;) a kaj se tiče kućanskih poslova ovisi stvarno koliko dugo ti treba za oporavak i kakav je bio porod, ja sam sa P bila sa starcima pa mi je porod duuuugoooo trajao, sada već sve radim normalno i patronažna me već 100x špotala da usporim jer su 2 tjedna prerano za vratit se baš skroz u normalu, pa jahat po usisavaču 3 sata, prat prozore i sl…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mhm, hajde, nije loša metoda, a i financijski je najisplativija  
    Ja sam godinama pila pilule, tak oda kod nas nije bilo vađenja, morat ćemo se sad poslije poroda oboje malo privikavati, da ne bi bilo prekasno 
    Znači oko mjesec dana oporavak, i nastavak “normalnog” života? Pa nije strašno. 
    Kada ste obavljale prve odlaske u dućan s bebom i takve stvari? OK, ima mi tko sve to odraditi, ali kada je vrijeme za odlučiti se za tipa otići po namirnice, kozmetiku, ili pak shopping odjeće, obuće?

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Mhm, hajde, nije loša metoda, a i financijski je najisplativija  
    Ja sam godinama pila pilule, tak oda kod nas nije bilo vađenja, morat ćemo se sad poslije poroda oboje malo privikavati, da ne bi bilo prekasno 
    Znači oko mjesec dana oporavak, i nastavak &quot;normalnog&quot; života? Pa nije strašno. 
    Kada ste obavljale prve odlaske u dućan s bebom i takve stvari? OK, ima mi tko sve to odraditi, ali kada je vrijeme za odlučiti se za tipa otići po namirnice, kozmetiku, ili pak shopping odjeće, obuće?

    kad god se osjećaš spremnom, netko je već negdje napisao i sam izlazak iz bolnice je bebi prvi izlazak već, ne može ti nitko reći čekaj mjesec dana ili odi za dva tjedna.. moja preporuka ti je da do lokalne pekarne možeš velim kad osjetiš da si si cool i da možeš van, sigurna u sebe, a ovako neki centri ili veći shopping svakako pričekaj da si sigurna u dojenje jer ako te nema par sati beba mora papati, pa da ti ne bude panika dati cicku i na klupici u centru ili vani u parku u dužoj šetnji

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Eh, da…bas sam htjela pitati za izlazak van…slusam  price kako prvih mjesec dana nikud, a meni je to suludo….pa poludila bi da min mjesec dana ne izadjem iz stana, a pogotovo ako ce biti lijepo vrijeme….a i morat cu sa pesom van…R ce uzet godisnji prvih tjedan dana, i mama mi je blizu pa ce dolazit i malo pomoc,ali ja ne vidim razlog zakaj nebi mogla u kratku setnju parkom….mislim da bi godilo meni, bebacu i pesu 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja sam van sa J izasla prosetat nekih 20min sa dva tjedna mislim da je mjesec dana puno previse ako je lijepo vrijeme da se moze malo prosetat.. Naslusala sam se svakakvih prica ali ude pa izade … Najbolja mi je bila da kako sam mogla dijete izvest van da se jos nije krstilo i da mu odmah pored njega stavim komad kruha wtf?!

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.