Manjak plodne vode

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Bome je preletjelo jos jakoo malo Lilice

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Lilice, bas mi je drago, jos malo pa ste zajedno!  A najlijepsa stvar na svijetu nakon turbulentne trudnoce je uzeti bebicu u narucje i vidjeti da je sve u redu i znati da ste uspjele sve izdrzati. Samo hrabro i sve ce biti ok 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    daaa bas to, ne mogu docekatiii   bas smo zasluzile da se nakon svega toga mazimo, pazimo i uzivamo

  • Avatar ica3

    ica3

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Lilice 

    Ica

  • dinica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Trudna sam 36+4 tj. na pregledu prije 3 dana ginekologica mi je utvrdila manjak plodne vode,afi 8,5 i rekla mi je da je na donjoj granici i da ne zna uzrok…dali je koja imala sličan slučaj i jeli sve bilo u redu?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    lilice tek sad vidim tvoj slucaj…nadam se da bude sve ok s bebicom i da cete se ubrzo upoznati…cekamo te u rodama…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    dinica


    Trudna sam 36+4 tj. na pregledu prije 3 dana ginekologica mi je utvrdila manjak plodne vode,afi 8,5 i rekla mi je da je na donjoj granici i da ne zna uzrok…dali je koja imala sličan slučaj i jeli sve bilo u redu?

    Nama je utvrdjen manjak u 28. tjednu, ni dan danas ne znam uzrok, afi je bio… pa, izmedju 3,2 i 8,4 ovisno o ginicu koji je radio uzv, naime, u nasoj bolnici nije vazna trudnica niti beba, nego svaki frajer svoju politiku vodi i svaki mora biti u pravu. Nakon toga smo bili na konzilijarnom u zg u poliklinici Vili i tamo me doktorica smirila i utjesila. Afi je bio 8,5 u 30. tjednu, i tako je ostao do kraja. Sve je bilo ok, osim sto je beba bila na zadak, i nije bilo dovoljno vode da se okrene, pa sam morala na carski, ali dogovoreni jer smo dogurale do 40. tjedna. Ako ti voda ne curi i bebini bubrezi normalno rade, nemas se sto brinuti. Samo mirno i sve ce biti ok 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Na koji način se iskazuje manjak plodne vode -fizički na majci i da li uopće,osim tog curenja i prikaza na uzv,postoje li neki drugi simptomi bolovi ili sl.?

  • Mala8

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage mame i trudnice, u 22+5 tjednu mi je konstatiran AFI indeks 7,4cm.  Doktor koji je radio UVZ kaze da je to po njegovom misljenju manjak plodove vode. Bebica je uredu po svim parametrima odgovara ovom tjednu trudnoce. Da li ste vi imale ovakav problem i kako ste ga rijesili. Svakao idem i po drugo misljenje jer sam cula da je to individualno. Hvala.

  • Karlitova mama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage trudnice,

    Ja sam u 33/5.
    Ustanovljen mi je manjak plodne vode-AFI 4 - 5 u 31 tjednu.
    Hospitalizirana…
    Mirovanje…
    E sad,istrazujuci utvrdila sam da pomaze i ovo:
    3l vode dnevno
    jabuke
    Donat Mg - manje kolicine
    izbaciti slatkise
    izbaciti casu vina dnevno iako je kupinovo
    izbaciti kavu.
    Upravo sam na putu doma-AFI 12 :)
    Eto-nadam se da ce nekome biti od pomoci…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.