Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Jopi87

    Bok cure,
    Čitala sam malo i može mi netko reći svoja iskustva. Zadnja menga mi je počela 04.09., a zavrsila 08.09.
    Imali smo nezaštićeni odnos 11. i 12. 09.
    Planiramo bebu već par mjeseci.
    Jučer 27.09. imala san lagano rozkasto krvarenje, danas je smećkasto, onako kao da ga nema tek na papiru vidim kad obavim nuždu.a očekujem mengu tek 5.10.
    Znaju me uhvatiti grčevi,umorna sam stalno., a cice nateknute.., nekako sam preosjetljiva i raspače me sitnica..šta mislite da li bi to moglo bitiimplantacijsko krvarenje ?
    jucer sam išla kupit test i negativan je, jesam li malo preuranila? Lp


    Ako ste samo tad imali odnos moguće je prerano bilo još za ovulaciju. Ako su ti coklusi po 30 dana.

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Emmi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ej cao cure 
    Ovako trebam odgovor ako neko zna 🙂
    Radimo na bebi vec 2 mj posle spontanog i za 2 dana trebam dobit, jucer mi se predvec pojavio Smedji iscjedak i jutros je bio vise roze vec 1h je posto malo tamni Al skorz malo i u malim kolicinama od simptoma tek me danas poceo malo boljeti stomak ostalo nista grudi me uopste ne bole (a svaki put prije M na 10-7 dana pocne boliti i stomak i grudi) jutros sam radila digitalni test bio je negativan posle podne Jos jedan obicni i bio je negativan sad ne znam sta da mislim dali ce glupa M doci ili je u pitaju trudnoca i Jos nesto stomak me sasvim malo boli, a inace prvi dan M me uzasno boli bude ne izdrzljivo. Molim odg mi izludit cu od razmisljanja 🥺

    👩23
    👨24

  • lemonadelover

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima nova sam ovdje, imam 22 godine i trebam vasu pomoc.. imala sam odnose s deckom tokom plodnih dana i ovulacije, znaci od 24. do 29.11 a zadnja menstruacija mi je bila od 15. do 18.11. Unazad dva dana imam tamnosmeđi iscjedak, koji nije prisutan cijeli dan nego npr ujutro i onda nista i sinoc sam opet prije spavanja imala, jednom sam primjetila ugrušak mali a za 2 dana trebam dobiti menstruaciju. Nemam nikakvih bolova mi simptoma za trudnocu jer gdje god citam pise da je impl krvarenje.. sto vi mislite? I da, moram napomenuti jos da nemam ovulacijsku sluz skoro nikada :(( hvala unaprijed na odgovoru

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    lemonadelover

    Pozdrav svima nova sam ovdje, imam 22 godine i trebam vasu pomoc.. imala sam odnose s deckom tokom plodnih dana i ovulacije, znaci od 24. do 29.11 a zadnja menstruacija mi je bila od 15. do 18.11. Unazad dva dana imam tamnosmeđi iscjedak, koji nije prisutan cijeli dan nego npr ujutro i onda nista i sinoc sam opet prije spavanja imala, jednom sam primjetila ugrušak mali a za 2 dana trebam dobiti menstruaciju. Nemam nikakvih bolova mi simptoma za trudnocu jer gdje god citam pise da je impl krvarenje.. sto vi mislite? I da, moram napomenuti jos da nemam ovulacijsku sluz skoro nikada :(( hvala unaprijed na odgovoru


    To bi mogao biti i početak menstruacije. Napravi test za trudnoću s prvim jutarnjim urinom ako ne dobiješ menstruaciju za 2 dana

  • babyrapid1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao svima.Dobila sam 8.1. i trajalo mi je do 10og.Muz i ja radimo na bebi i imali odnose ceo prosli mesec svaki drugi dan.“Menstruacija” mi je bila cudna, svetlo roze i trjala je svega 3 dana.Uradila sam test, ali bio je negativan, kao i betu 10og i isto je bila negativna.Da li postoji mogucnost da sam rano uradila testove? 

  • mare92

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, naime u mengu sam trebala dobiti 13.3 nije dosla i napravila sam dva testa i oba su bila pozitivna, ali od jučer (16.3) imam krvarenje, ne spotting ne obilno i ne kao uobičajenu mengu prvih par dana, ali ima krvi; bila je svijetlije boje sada malo tamnije i imam blaze bolove u trbuhu.. i jos sam sada napravila test od panika i to urin pomjesan s krvi i test je negativan 🤦.. jer moguce da ako je to krvarenje spontani pobacaj da se odmah to vidi na testu i da on bude negativan?
    Hvala na odgovorima

  • Aleksandra123

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Ja ima krvarenje a vadila sam krv betu jučer 17 54 sad se boji jel to menga ili šta ko ima iskustva nek mi pomogne 

  • Aleksandra123

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Nek mi pomogne neko 

  • Aleksandra123

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Radila sam betu 17 54 a išla sam na inspiraciju možda nije dobro ko zna ko ima iskustva nek mi se javi 

  • Avatar Injica

    Injica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Zdravo, nadam se da ce mi jedna odgovoriti. Tek sam pronasla temu " implantacijsko krvarenje@ . Nova sam, u svemu ovome izmedju ostalog. 
    Datum zadnje menst: 28.08. , redovna svakih 31-32 dana. Međutim, iznenadila me 24.08. Dakle, 9 poslije ovulacije. Nikakve simptome, nista, osim sto noram napomenuti da sam 15. imala ostru bol u stomaku, i bolne grudi. Evo 2 dan, oskudno, svjetlo ruzicaste boje i blago bol u stomaku, ni nalik mojim menstruacijama zadnjih 15 godina. Da li moze biti imp. krvarenje i kada je najbolje uraditi test po vama? Pozzz ❤️❤️❤️

    Inja

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.