menstruacija poslije pozitivnog testa na zrudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Evo ja sam malo možda dosadna sa ovom temom ali sam očajna naime imala sam ciklus zadnji ciklus sam imala 04.08. Jučer mi je kasnio ciklus dva dana i uradim test i bile su dvije crte druga se slabo vidi ali je tu. Medjutim danas me boli stomak i imam osjećaj da ću svakog trena dobiti .molim vas ako neko ima slična iskustva jer očajna sam. Stomak me boli da li je moguće da nisam trudna to bi me shrvalo. Hvala vam

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ako su dvije crte misl
    im da je to to. Pokusaj se smirit malo il ponovi test
    Nisam čula da test zna fulati.
    Što se tiče bolova oni su ti poslični. Imaš li još kakvih simptoma? Kakav ti je osjećaj?

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Neutjesna, mene je trbuh bolio oko 4 dana kao da ce svaki tren doci mjesecnica, ali bila sam trudna. Takvi bolovi su normalni i jedan od najranijih simptoma.
    Probaj si ne raditi takav stres, koliko sam shvatila, ti pod svaku cijenu hoces ostati trudna. Pa ne ide to bas tako.
    Vise manje se tu na forumu sve trudimo i borimo rukama i nogama za tu srecu; mogla si i sama procitat s kakvim se sve problemima zene srecu i nose pa svejedno guraju dalje optimisticno.
    Nemoj toliko biti opterecena time, bit ce ti lakse.
    Koliko dugo radite na bebi?

  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu
    Ja to znam ali meni je 37 i već 4 godine kako smo u braku pokušavamo sve je uredu više ne znam kakve pretrage nismo radili sve je uredu jednostavno se ne desi ne primi se kako treba 
    Znam ja najbolje da se djeca ne odbijaju lako ali eto uvijek se nadam. Bili smo odustali neko vrijeme ako se desi. Ali sad opet imam neki pritisak kao da mi je zadnji voz očajna sam. Bojim se da je biokemijska trudnoća . Jučer mi je kasnila samo dva dana ali ja sam se sve do jutros osjećala trudno grudi me bole apetit mi je povećan ali takve simptome imam i kod PMSa. Ja se iskreno nadam da sam trudna pa kako Bog da stvarno sam se umorila od svega. Radila bih danas test opet ali nemam snage za minus 
  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    I nakon 4 godine ti nitko od doktora nije predlozio MPO??? Taman da i sama predlozis i inzistiras.
    I nekom klincu bi bilo jasno da nesto nije u redu ako 4 godine ne mozes zaceti.
    Samo primjer, meni je moj gin.vec nakon 9 mjeseci pokusavanja napisao preporuku za spermiogram pa mi je 26.god.,a muzu 30. 
    Idi po drugo misljenje. I trece ako treba. I opet napravite sve analize. A za pocetak, smireno i pozitivno. Sve smo prolazile takve krize, dane tuge i bijesa. I zapamti-nikad nije kasno;)

  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pa ja ti kažem da smo radili sve pretrage i sve je bilo uredu ja sam cak radila spolne hormone (3-5 dan ciklusa), progesteron 21. dan ciklusa..svako pola godine i sve je uvijek uredu kod njega su malo sporiji ali nista zabrinjavajuće zdravi smo. Sad istina imam godina ali ovulacije redovne provjeravam ultrazvučni nekada i trakice. Ciklus 25-26 dana točno nikad ne kasni nekada jednom godišnje od stresa ili umora može dan nikad duže. Papa test uredu nemam policisticne jajnike. Išla sam na sve strane kako da ja sumnjam da nešto nije uredu ako su svi nalazi ok. I doktori kažu da je sve ok. Jednostavno se moram pomiriti s tim da ne mogu i to je hvala vam na podršci i žao mi je sto sam vam oduzela dragocjeno vrijeme 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Neutjesna a da ti ipak danas napravis test?? Pa ako ces crnjaciti onda crnjaci s razlogom jer zaista mozda i jesi trudna a takvo ponasanje nije preporucivo.
    Iskreno navijam da si trudna!!! I drago mi je da su vam nalazi svi u redu. Po mom misljenju razlog moze lezati bas u tom stresu. Misli samo pozitivno!! I daj napravi taj test jer ne kasni ti M bez razloga.

  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Hvala puno pa doktor bas kaže da je tu blokada da je sve uredu ali da ja previše iscekijem i previše tenzija i od stresa ne može da se primi ponovit ću sutra jer mora sa jutarnjim ali svakako javim Šta je bilo…,ja se nadam da je pozitivan nikada nisu bile dvije crtice ja se nadam da je to to. Glava me boli ubija možda se ne bi smjela ovoliko strsirati.

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Eto ga. To je to. Pravis prevelik pritisak na sebe!! Opusti se samo.
    Javi obavezno ujutro rezultate a ja navijam do tada da ne dodje. 😊
    Jel ti inace zna tako kasniti? 

  • Avatar neutjesna

    neutjesna

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    lorija

    Eto ga. To je to. Pravis prevelik pritisak na sebe!! Opusti se samo.
    Javi obavezno ujutro rezultate a ja navijam do tada da ne dodje. 😊
    Jel ti inace zna tako kasniti?


    Ne kasni mi najviše dan jednom godišnje nikad više od 26 dana ciklus danas 30 dan. Hvala puno na podršci ali mene boli stomak imam osjećaj da 
    mjesečnica da stigne čak mi ni grudi nisu više toliko osjetljive. Ima li neko takvo iskustvo a zadnjih 8 dana su me strašno boljele stalno trčim u toalet kap da ću svakog trena da dobijem :-(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.