Mladi odobravaju tjelesno kažnjavanje kao metodu odgoja

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Robert

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Djecu treba nauciti da moraju postivati roditelje kao ostale ljude od ucitelha pa nadalje.Kada vidim kako se djeca ponasaju u danasnje vrijeme uzas drago mi je da sam dobila batina po guzici i kazne pa sam danas i sama majka neki red se mora znati .Nisam za nasilje ali za kazne i zabrane mora se znati.Mozda se neki nebi slozili s menom ja samo iznosim svoje misljenje

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kazne i zabrane moze,ali batine ne podrzavam jer ne doprinose nicemu!Dijete se na taj nacin ponizi i onaj ko to koristi kao odgojnu metodu  to radi zato sto u biti nema autoritet nad djetetom!Brat i ja ih nismo dobivali i odgojeni smo!I ona fora da dobiju samo po guzi…Ista stvar!Ko da dijete od godinu pa nadalje razumuije zasto je dobilo batina!A onaj koji koristi batine samo bih ga pitala da li bi on poslusao ako ga netko istuce!Ja bi se prva zainatila i ne bi poslusala…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Kazne i zabrane moze,ali batine ne podrzavam jer ne doprinose nicemu!Dijete se na taj nacin ponizi i onaj ko to koristi kao odgojnu metodu to radi zato sto u biti nema autoritet nad djetetom!Brat i ja ih nismo dobivali i odgojeni smo!I ona fora da dobiju samo po guzi…Ista stvar!Ko da dijete od godinu pa nadalje razumuije zasto je dobilo batina!A onaj koji koristi batine samo bih ga pitala da li bi on poslusao ako ga netko istuce!Ja bi se prva zainatila i ne bi poslusala…


    Potpis

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.