Moguća trudnoća, ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    ja mislim da nisi trudna, moguće da ti se poremetio malo ciklus…probaj napraviti test za par ali ja se na tvom mjestu nebi brinula..da je nešto loše znala bi..jel to boli ko sam vrag, znam iz vlastitog iskustva (puknuće ciste i unutarnje krvarenje)

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    kažeš da je kasnila 2 dana i radila si test i ništa..ja sam.radila nakon 1 dana kašnjenja i imala.sam dvije crtice..druga je bila slaba ali vidla se..tak da mislim da ipak nisi..kažem vidi za par dana..

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    I ja mislim da nisi trudna,verovatno su se hormoni malo pobunili. Nista za uzbunu,ali ako planirate bebu i nisi skoro bila kod ginekologa svakako je preporuka da odes.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Pozz curke  imam jednu situaciju. Znaci decko i ja nismo imali zasticen odos niti tokom plodnih dana, a i nismo baš pazili. E sad, trebam dobiti za 2-3 dana a nemam nikakvih simptoma. Inace me grudi bole cak 10 dana prije, a sad nistaa. Jedino me svako toliko zigne u trbuhu.. i da prije par danaam osjetila jaku ostru bol u maternici i tako 2 dana po pola minute i prestalo je. Dal ima netko slicna iskustva? 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ti simptomi mogu znaciti puno toga,a ne moraju znaciti nista.Uradi test ili betu ako sumnjas na trudnocu

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    Hvala na odgovoru. Ja isto mislim da nisam ali znam da uvijek postoji neka mala neobična mogućnost. Znam isto tako da implantacijsko krvarenje mora biti puno slabije od ovoga, tipa kap ili dvije, ali me zbunjuje činjenica da već par dana počinje krvarenje i prestaje, više puta na dan i u različitim intenzitetima, a čitala sam da ima takvih slučajeva i to ne tako malo kao što se misli. Možda lažna menstruacija ali onda bi mi test pokazao pozitivno?


    Vec sam pisala o tome..al eto opet cu hehhe :)
    Ja sam imala dvije lazne mjesecnice (koje su bile obilne i bolne), a test mi je pokazivao negativno i kad sam bila 8 tjedana trudna :) saznala sam slucajno na ultrazvuku jer mi je stomak postao tvrd pa sam se prepala da imam neku bolest, kad ono beba :)

  • Mini999

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima ,nova sam ovdje :) 

    Imam pitanje ,zanima me zadnju mengu sam imala 24.4 ,imala sam nezasticeni odnos 5.5. . ciklusi su mi inace od 25 do 29 dana .medutim ovaj put menga mi je kasnila dva dana .ima dosta simptoma trudnoće,od pojaćanih mirisa do bolnih grudi .kod pms_a mi isto tako znalo biti medutim ne te duzine nego samo dan dva a trenutno vec vise od tj dna imam te simptome.jutros sm dobila puno plaze krvarenje nego inace a prije tog sam imala dva tjedna pojacan isjedak ,zadnja dva dna je postao skroz blago smeckati.sta mislite dali se to radi o laznoj menstruaciji i imate li kakav savjet .nisam jos do sax radila test .  lp 

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Pa sve je moguce,dok ne uradis betu neces znati 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Malaprinceza

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

     
    Pozdrav ekipa,, nova sam ovdje i treba mi pomoc, menga mi kasni 4 dana, napravila sam jutros test (slika u prilogu) ,imam bolove u ttbuhu kao da cu dobit svaki tren , ne znam jesam li trudna molim vas pomoc , moze li test pogrijesiti

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Moraju bit u oba prozorcica crte kolko ja znam,ne?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.