Mogućnost trudnoće uz endometralni polip

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..U 1. mj ove godina na ultrazvuku mi je otkriven endometralni polip koji je nestao tik pred histeroskopiju tako da nije bila rađena.. na kontrolnom utrazvuku mjesec dana nakon toga opet je otkriven ultrazvukom. Zanima me ima li koja iskustvo sa trudnoćom uz postojanje tog polipa? pila sam Duphaston tablete ali polip ne nestaje a ginekolog nije zainteresiran da me opet šalje histeroskopski to riješiti pošto je polip mali (0,5 cm). Silno želim bebu :(

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Mi smo dugo pokušavali ostati trudni a uz neke dijagnoze meni je na kraju pronađen još i endometrali polip 1,1 cm. Na dogovoren zahvat nisam išla jer sam taj mjesec ostala trudna nakon 2,5 pokušavanja. Nažalost ta trudnoća je završila spontanim pobačajem, al sam 3 mj. kasnije sam opet ostala trudna a polip je i dalje bio tu.
    Tako da mislim da meni nije utjecao, al naravno da je bolje da ga nema. Nadam se da sam barem malo pomogla…

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Hvala puno, nadam se da nece smetati

  • Dully

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok znate li mozda ako je neko bio na histeroskopiju radi li s anesteziji ili bez 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na histeroskopiji zbog mioma i bila samu opcoj. Ako je neki manji polip onda je to ambulantni zahvat i ide samo lokalna. Ovisi o cemu se radi.

  • Dully

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Radi se o polipu

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.