Moja osmogodišnja kćer svaki dan prije škole place

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Imam kćer os 8.godina idw u drugi razred i svaki dan prije škole plače Kad ću doći po nju u koliko sati gdje ću stajati. Da li ima. 4 ili 5 sati. Iako je umirujem nisam. Nikad zakasnila cijelu prošlu godinu sam dolazila i čekala isprwd vrata. Ove godine čini mi se jos gore. Iako sam razgovarala s učiteljicom ona je stalno govorila smiriti ce se. Ovw godine sam joj rekla da moramo razgovarati s školskim psihologom. I obećala mi je da ce im reći. Sta vi mislite o ovome

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mora biti neki razlog zasto place!Da je tek krenula,shvatila bih,ali ovak bas i ne kuzim!Jesi ju ispitivala?Da li je makar natuknula nesto?Je li u boravku?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hej, ja nisam mama ali evo da podijelim svoje osobno iskustvo.
    Budući da sam ja od vrtića do drugog polugodišta trećeg razreda osnovne škole živjela i školovala se u njemačkoj, nisam baš najbolje znala hrvatski + bila sam bucka i skoro najviša u razredu. Kada smo se vratili u Hrvatsku, i kada sam krenula u to drugo polugodište trećeg razreda počeo je pakao! Znači, djeca mogu biti toliko zločesta da je to prestrašno. Osobno sam doživjela mobing i šutila sam o tome, plakala sam, izmišljala da me boli trbuh da ne idem u školu… Još mi je razrednica bila vještica, bila je učiteljica hrvatskog jezika i iako sam odlično učila i sve savladala, njezin stav je bio da ne mogu imati 5 jer sam ja odrasla tamo di sam odrasla!!! Moja mama je to naravno riješila, hehe, kod ravnatelja… No uglavnom, ja sam nekako preživjela taj period i sve je bilo lakše u 5.razredu gdje sam uspjela sklopiti više prijateljstva nego ranije. Sad neznam, da li tvoja mala ima prijateljice s kojima se druži u razredu? Hoću reći, teško da će ona ikome išta reći, mislim da je općenito važno kod djevojčica dizati im samopouzdanje jer su osjetljivije i izloženije i nekako indirektnim razgovorom proći te teme što je zapravo važno.. neznam da li si me razumijela i da li sam ikako pomogla, ja sam samo ispričala svojupriču kada sam bila djevojčica. :) Sretno i nadam se da će se riješiti brzo!

    [lilypie.com]

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sad sam bila kod dječjeg psihologa u školi. Potrazila sam učiteljicu i rekla joj da odemo odmah kod psihologa. Psihologi a misli da nema dovoljno samopouzdanja al ce s njom svaki tjedan po jednom razgovarati. Nadam se da će pomoći jer je stvar više neizdrživa situacija 😭

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    mamika3

    Mora biti neki razlog zasto place!Da je tek krenula,shvatila bih,ali ovak bas i ne kuzim!Jesi ju ispitivala?Da li je makar natuknula nesto?Je li u boravku?


    Nije u boravku. Ispitivala sam je pitala bih je ona bi jednostavno rekla da nezna zašto plače. Imam veliku stariju kćer i s njom nemam problema ona je bez ikakvih problema prošla osnovnu školu. Srednju i sad prvu godinu faksa ide u USA jer je ona tako zeljela. Moji roditelji tqmo žive pa su joj ponudili školovanje tamo. Oduvijek je sqmostalna bila. Dok je mladja uvijek bula povucenija i mirnija i puna empatije za druge. Stvarno sam probala i ja i suprug s njom razgovarati ali savki put druvu godinu za redom isto. Kad dođe kuci druga priča igra se s djecom otići ce s njima sama u park itd. Neznam nadam se da ce skolska psihologica pomoći.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Jel ti kcer isla u vrtic? Ja sam osobno proplakala cijeli prvi razred,ali nisam isla u vrtic nego u malu skolu samo,a i tamo sam tulila

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Svako iskustvo bi mi dobro došlo da znam kako bi se ponasala jer stvarno ne znam više….. 

  • Anna79

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Jel ti kcer isla u vrtic? Ja sam osobno proplakala cijeli prvi razred,ali nisam isla u vrtic nego u malu skolu samo,a i tamo sam tulila


    Isla je jednu godinu isto je cijelo vrijeme bila uplakana. A vec je tada a imala 6

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Bas koma…sjecam se sebe, takoder nisam znala zasto placem, a niaam si mogla pomoc, bilo je jace od mene..ali ja nisam plakala prije skole nego cijeli dan u skoli… Jednostavno sada kad o tom razmisljam,imala sam uzasno veliki strah od odvajanja od mojih doma i odlazaka doma sama,morala sam ici na bus..milion puta sam cekala brata jos sat ili dva samo da ne idem sama na bus… 😵😱 a onda kad sam se konacno opustila, prijatelja mi je pred nosom udario auto i tek tada sam bila ukomirana

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Mislim,prezivio je,noga mu bila slomljena,ali ja sam bila traumatizirana kao svjedok tog dogadaja

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.