Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Cure pridruzujem se molitvama. Nadam se da ce nam dragi Bog pomoci! 

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mir vama!
    Jucer sam slusala jednog karizmatika kako tumaci koliko je potrebno moliti za druge a dok smo i sami u potrebi…i danas “naletim” na ovu grupu ovdje,meni dovoljan znak.
    Molim za vas sve 💜👆🙏

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • gabi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U Molitvi da nam svima Bog da zdrave bebice 🙏🙏❤️❤️

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Nikitta,mozda ti pomogne moje razmisljanje,vjernica sam i sama sam do nedavno tako govorila i bila na strani svecenika…no pogledaj ovo,zar onda ljudi ne bi trebali ici ni na operacije jer eto,Bozja je volja da netko ostane bez prsta,noge itd.
    Zene ne bi smjele roditi carskim rezom jer nije prirodno? Jer je protiv Bozje volje ???
    Ma neee,On zeli da smo strpljivi i da Njemu sve predamo u ruke,ako nesto “nije prirodno” ne znaci da nije blagoslovljeno i da upravo TO nije dar ljudima koji imaju zdravstvene probleme.
    Ako vjerujes onda znas da je dijete Dar Bozji,bez obzira na nacin dobivanja…
    Ako netko ne misli ovako razumijem i postujem,samo sam htjela pomoci svojim stavom🙌
    Zelim vam ugodnu i mirnu vecer! Molimo jedni za druge 💜

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,

    pridružujem se molitvi koja je objavljena u ovoj temi.
    Molim utorke Sv. Marti, također devetnicu Sv. Riti, a nedavno sam pred svetkovanje Sv. Ante molila 13 utoraka da i on usliši moje molitve.
    U mislima ste mi od danas u 22h.
    Moj mm također ima azzo, dobili smo 5 epruveta kroz tese zahvat. Nadamo se čudu, a spermiograme ne radimo više jer je svaki nalaz veliko razočarenje. Pomirili smo se s tim i idemo dalje…
    Prošla sam jedan ICSI, neuspješno, čekam drugi mpo.
    Sretno lavice :)

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Čitam neki dan svećenikov odgovor o MPO, iako znam stav Crkve po tom pitanju, jako mi je zazvonila ova rečenica “dijete dobiveno IVF-om neće vam nikada donijeti ispunjenje koje želite”. To me baš jako pogodilo. Sad me to opet muči, što ako zaista forsiram imanje djeteta preko IVF, pa mi to dijete donese samo jad i više nesreće? S druge strane, Božja je volja da dijete dođe kroz silovanje? To je kao sreća? Blagoslov? Koliko god zatvaram oči pred činjenicom da Crkva ne odobrava MPO, toliko me to i jako muči. Trenutno ni ne mogu na IVF radi zdravlja, čeka me ozbiljna operacija endometrioze IV. stupnja, ali nakon toga bih voljela da se spontano trudnoća ostvari da više nemam ni u najavi grižnju savijesti i strah od Boga.


    Draga Nikitaa vijernica sam takodjer to vec znas i jedno cu ti reci moja prijateljica ima malu curicu fobibenu mpo i cjeruj mi ne da im je sreca nego statkoca sama i nemogu reci da Bog nije htio to dijete oni su imali problem zdrastveni problrm njemu je jako los spremiogram bio mladi su i da nisu isli tako ko zna dali bi ikad a Bog je dao lijecnike da pimazu i lijecu i ja prva imam problem i koliko jos nas ko nebi bio sretan da ostanemo prirodno i mozda i hocemo🤗😘🙏 ali tila sam ti reci samo molitee i molite i Bog ce cuti nase molitve pogotovo Gospi i Sv. Marviljas od Isusa bas za one koje zele potomstvo!  
    Oni su se isto ipovidilo i sve u svecenika i znas sta im je rekao Crkva ne odobrava ni oni sami neznaju zasto a  ja kao poznanik i prijatelj vam kazem Bog vam dao blagoslov i samo naprijed!
    Tako da ima i sih vrsta svecenika koji osudjuju a i onibkoji razumiju i daju podrsku !
    Ja vjerukem da Bog moj🙏❤ zna sta mi je u srcu i dusi  i sbe sta sam prosla i svaka od nas i tko god je dobio mpo vjerujrm da je opet od njega dano jer nista nista se nedesava a da onaj gore ne upravlja!
    Zato ne klonuti jer nigdje ne pise da ce nas Bog kazniti radi tog u Bibliji! Bog je sama ljubav i on cini cufa i najvecem gresniku oprasta kad iz srca moli !
    Stavit cu bam linkove od grupe na fejsu gdje se svakom srijedom i nedjeljom moli za parove koji zele potomstvo u 21h i posaljete im vasa imena i muzeva vasih partnera u pruci oni upisu🙏❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    https://www.facebook.com/katolicka.svjedocanstva.4/ [facebook.com]

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    https://www.facebook.com/sveta.maravillas/ [facebook.com]

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Dugo me nije bilo na ovoj temi ali molim uvjek za sve nas i nadam se da ste sve aktivne u ovoj molitvi molitva za majcinsvo i za zacece  u 22h ili 23 h i da se svi ukljucimo sta visee 🙏❤ Molite se i sv. Dominiku Saviju  vidjet ce te na tim stranicama molitve i molite se Sv Ivanu Krstitelju kojemu je nekidan bio spomendan stavit cu molitvu😘🙏

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    MOLITVA ZA ZAGOVOR SVETOG IVANA KRSTITELJA
    Sveti Ivane Krstitelju, Ti si prije svog rođenja čuo glas Majke Spasiteljeve i još u utrobi majčinoj pozdravio Otkupitelja svijeta time što si proročki zaigrao. Svojim začećem si oslobodio majku svoju od neplodnosti, a svojim rođenjem si razvezao jezik svome ocu. Jedini si od proroka pokazao Otkupitelja svijeta. Štujem te kao Preteču, želim širiti Tvoje štovanje oko sebe, jer znam da nitko nije sposobniji od Tebe da neprestano pripravlja dolazak Isusov. Molim Te i vapim, kao velikom čudotvorcu, pogledaj na sve one roditelje koji traže milost da imaju radost u rođenju svoga djeteta (reci koje roditelje, ili svoju osobnu želju) a Tvojim zagovorom dožive ljepotu i radost u njegovom rođenju, te ga odgajaju u vjeri i nauci Isusa Krista, veličajući Tvoj moćni zagovor. Amen.

    5x Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu…
    Litanije Svetog Ivana Krstitelja

    LITANIJE SVETOG IVANA KRSTITELJA

    Gospodine, smiluj se!
    Gospodine, smiluj se!
    Kriste, smiluj se!
    Kriste, smiluj se!
    Gospodine, smiluj se!
    Gospodine, smiluj se!
    Sveta Marijo,
    Sveta Bogorodice,
    Sveta Djevo djevica,
    Svi sveti anđeli i arhanđeli,
    Svi sveti patrijarsi i proroci,
    Svi sveti apostoli i učenici Gospodnji,
    Svi sveti mučenici,
    Svi sveci i svetice Božje,
    Sveti Ivane Krstitelju,
    Sveti Ivane, od anđela Gabrijela naviješteni,
    Sveti Ivane, od Boga poslani,
    Sveti Ivane, pretečo Kristov,
    Sveti Ivane, krstitelju Kristov,
    Sveti Ivane, Božji ugodniče,
    Sveti Ivane, veliki isposniče,
    Sveti Ivane, vatro Božje ljubavi,
    Sveti Ivane, radosti neba i zemlje,
    Sveti Ivane, putokaze vječnog života,
    Sveti Ivane, uzore svetosti,
    Sveti Ivane, veliko blago naše na nebu,
    Sveti Ivane, ljubitelju naših duša,
    Sveti Ivane, utjeho naših srdaca,
    Sveti Ivane, ljubavi naša,
    Sveti Ivane, nadanje naše,
    Sveti Ivane, okrjepo i jakosti naša,
    Sveti Ivane, pomoćnice u našoj slabosti,
    Sveti Ivane, utjeho u našoj nemoći,
    Sveti Ivane, moćni zagovorniče kod Boga,
    Kriste, čuj nas!
    Kriste, čuj nas!
    Kriste, usliši nas!
    Kriste, usliši nas!
    Pomolimo se! Gospodine, ojačaj u nama vjeru kojom je sveti Ivan iskreno svjedočio za Krista. Njegovim zagovorom podaj da dostojno živimo Kristovo Evanđelje i surađujemo na širenju evanđeoske vjere. Po Kristu, Gospodinu našemu. Amen.

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.