Muke po trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kazuma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Ja sam novopečena trudnica (5 tjedana) i zanima me koliko
    vas se osjeća / se osjećalo poput mene. Dakle, osjećam se grozno!
    Na svu sreću (još) nisam povraćala, ali po cijele dane mi je muka,
    pa mi je hladno, pa osjećam kao da imam temp a nemam, povremeno me boli trbuh kao da ću dobiti,
    teško mi je, nemam snage ni za što, u stanju sam spavati cijeli dan… Inače treniram crossfit i jaka sam i izdržljiva, ali ova mrvica u trbuhu me satrala! Jedino što sam skužila je da ne smijem biti gladna, jer onda krene mučnina… Tako da nonstop nešto žvačem, ali opet moram paziti što jer mi prejaki mirisi smetaju…
    Nisam mislila da ću biti poput onih trudnica iz filmova kojima se pada u nesvijest i koje viču “fuj” na sve živo,
    ali tolika sam mimoza da već živciram samu sebe, a tek smo krenuli…
    Ima li još ovakvih neočekivanih mimoza?

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Dobrodošla. Ima nas puno takvih. Priključi nam se u proljetnim bebama. Ja sam zbog bolova bila.i na hitnom. Tresem se po noći pa se pokrivam, pa se znojim i otkrivam. Glavobolje svaki dan, mučnine kako kad ..čak dva dana ne povraćam i sl. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.