Najdraža pjesmica vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nano2

    Nano2

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moj maleni voli “Patkice i makovi”. Uvijek zaspi uz nju 

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Moj anđelak zaspi uz nuna,nana mala beba spava…nuna nina mama ima ćerkicu malu bebu preslatku…i dalje mama izmišlja

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Iz vlastitog iskustva mogu reci da djeca obozavaju pjesme s pokretima. Jedne od prvih koje su birane su Kad si sretan, Kako se sto radi (“Ovako se ruke miju, ovako, ovako…”) i Hoki poki (“Ti stavi desnu ruku van. Ti stavi desnu ruku naprijed i protresi se ti sav. Učini hoki poki i dodirni ti svoj nos, u tome je cijeli štos.”). Za igru obozavaju Izgubljeno pile (“Imali smo pile, malo pile, jedno malo pile od 3 kile…”). No, priznajem, Zeko i potocic izaziva najvece emocije. <3

  • mtk1965

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moj unuk kad je naučio pjesmu Zeko i potočić u vrtiću stalno je pjeva po kući.

  • dada6

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moja dječica vole sve dječje pjesmice,a najnovija koju pjevušimo i plešemo je “Šapice mi zeko daj”,vrlo lijepa,vesela i živahna pjesmica sa pokretima!!!

    dada

  • Janka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moji klinci obožavaju pjesmu “Mali Ćiro” od Novih Fosila. Curica (6 god.) zna otpjevati cijelu pjesmicu, a braco (2 god.) ju za sada prati samo plesnim pokretima .

  • Marijanka

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Omiljena pjesmica naše mezimice je pjesmica koju je i njena mama pjevala kad je bila mala..Tata kupi mi auto pjeva se i ujutro i naveče, u autu, kad se kupa ili kad se igra.. pokoji put pjesmica se malo prilagodi njenim željama i mašti, tako da već imamo nekoliko varijanti te pjesmice. Vjerujem da Ivo Robić nije ni slutio da će ova pjesma biti ovoliko godina popularna. Kako se radi o pjesmici koju zna i moja mama, jer ju je nebrojeno puta  pjevala, sada se često zna deseiti eto da tri generacije uživaju i zajedno pjevaju svima dragu pjesmu. I ro su neopisivi trenuci.

  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Nasa pjesmica za voznje u autu koje su kratke a ne smije mi zaspati do doma, je Kad si sretan - ja bi to sve fino odplesala za volanom a od godinu i pol i on plese u sjedalici, tako ga fino zabavim i razbudim :)

    Inace najvise trazi da mu pustam Wheels on the bus - i to zna sve odplesati :)
    Ima 2 godine :)

  • delfa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Našem mališi je upravo Zeko i potočić najdraža pjesmica…Pjevala sam mu još dok je u stomaku bio , a sada kada je već “veliki” ( ima 4 mjeseca) to nam je svaku većer uspavanka koja se pjeva i po nekoliko puta :)

  • Avatar gzeba

    gzeba

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nase su pjesmice visibaba mala, ja sam ptica crna .. i leteci medvjedici.. nabrojila sam ih sve 3 jer mora biti niz da je kompletno :-) zeko i potocic samo pocela pjevati al sam zaboravila cijeli tekst :-/ no posto je malena tek 3 mj stignem nauciti . Drzim fige u nadi da cu joj moci otpjevati sve jer voli da joj se pjeva. Ako je dobre volje pjeva aaaaaaaa uz mene.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.