Najdraža životinja vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Delfini. Sin mi je opsjednut njima. Moraju bit na majici, na cipelama, s njima se spava . Stalno ih crta. Odgovaraju svi datumi.

    Pozdrav!

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    mi ne možemo na predstavu nažalost, ali najdraža životinjica nam je malena, ustvari sada već velika mini kozica koja nam je ljubimac. Petar bi bio sa njom cijeli dan, svaki dan!

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • Avatar lf.dukic

    lf.dukic

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moji dečki najviše vole Simbu! Hakuna matata!

  • Avatar lf.dukic

    lf.dukic

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    lf.dukic


    Moji dečki najviše vole Simbu! Hakuna matata!
    5.travnja
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, zahvaljujemo na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/osvojite-ulaznice-za-predstavu-knjiga-o-dzungli-1354 [klokanica.24sata.hr]
    Ulaznice za predstavu “Knjiga o đungli” u Kazalištu Trešnja osvojili su Tinatar, kapetanicag i If.dukic. Čestitamo dobitnicima, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. 
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete koja je vašem djetetu najdraža životinja, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.