Najveći majčinski strahovi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar olivera_sb

    olivera_sb

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ja ulazim u 38.tjedan i sad vec jedva cekam da se beba rodi! Imam bolove vec tjedan dana pa se nadam da ce uskoro :) vise me nije strah poroda ni takvih stvari, samo me jos uvijek strah da necu znati uzeti bebu kad se rodi takvu malu i krhku :) vjerojatno bezveze panicarim ali eto…takve smo mi nove mame hehehe pozdrav svima

    None

  • 1001

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Draga Olivera, strahovi su normalni i ljudski, a sada pred kraj najljepšeg puta za jednu ženu još malo te čeka do najljepšeg trenutka u životu, primanja malog šuškavca u ruke. Imala sam jednaki strah kada sam trebala roditi svoju stariju curicu, no jedna primalja na porodu mi je rekla da je to nešto normalno, urođeno u nama. Kada sam ju primila u ruke, a iskreno u startu sam umirala od straha, nakon sekunde sam imala dojam da sam to radila od uvijek. Želim ti da se tako nešto dogodi i tebi. Sretno!

  • miatamara

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam u 7 mjesecu trudnoće, i tek sad je počela panika… strah (nikad nisam držala tako malo dijete u rukama, pogotovo ne novorođenče, kako ću ja presvlačiti svoju curicu, hoće li mi pasti iz ruku, hoćemo li uspjeti sve pripremiti prije porodo… miliion pitanja, a nemam nikog da me smiri (mužu već polako dosadjujem) Lagano ću već samu sebe izluditi sa tim pitanjima. Nadam se kad dođe taj dan, da ću ipak sve znati, da će se pojaviti taj majčinski instinkt o kojem svi pričaju. Spašava me internet i forumi koje čitam :)

  • kikili76

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ja sam totalno luda….otkako je moj mali došao iz bolnice nakon gadne upale uha, mjerim mu temperaturu non-stop
    To mi je trenutno aktualno, inače imam još ohohoho strahova. Među popularnijim su mi jel diše po noći, i hoće li se ugušiti nečim…hranom, igračkom itd, onda jel previše ili premalo obučen i tako…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Morma priznati da se trenutno i ja nekako najvise bojim bolesti, bilo kakve. Malac kihne, ja odmah guram toplomjer…Ali to je zato sto smo u inozemstvu, pa nemam pojma gdje bih odvela dijete, ako se razboli, tko ce mi ga primiti, tko nece i sl….

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Strah od prvog poroda sam zamijenila brigom oko izbora kolica i to me mučilo cijelu trudnoću; kakva ću izabrati, koje marke, boje i slično… ne znam jel to za smijati ili plakati
    u drugoj trudnoći sam imala skoro pa napade tjeskobe i panike, kako ću ja sa dvoje djece sama, budući nemam ničiju pomoć; ali sada vidim da smo mi žene za to rođene

    a najviše me strah da mi dijete padne kroz prozor ili balkon, jer živimo na 12.katu

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mamica


    Joj, mene svega strah. Iako imam jedno dijete, koje će uskoro imati 16 mjeseci, a kad bude imao otprilike 2 godine dobit će bracu ili seku… strah me kako ću uspjeti sa dvoje, jer jedva sa jednim izlazim na kraj, pogotovo što se tiče noćnih (ne)spavanja. Stalno se budi, plače, ništa mu nije po volji. Mnogi mi na ovaj strah kažu: "Pa šta si onda išla na drugo?" Što vi mislite? Hoće li mali biti ljubomoran, ili ću ga moći "ukrotiti"?

    Razlika između moje djece je 20mjeseci i ja sam tako strahovala ali vjeruj mi, bit će sve super naravno bit će ljubomore, bit će istodobnog plakanja, bit ćeš na rubu živaca; ali bit će i predivnih trenutaka… stariji sin zna doći do seke pa ju ljubi, mazi i grli bitno je uključiti ga u njegu bebe.

    Kad se drugima jadam kako mi je nekad teško, dobijem odgovore: bori se, to si htjela. Onda si mislim “ma gonite se”, to mi da još više snage da pokažem da sam MAMA… nitko te ne može razumjeti osim žena koje to upravo prolaze

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Milijun strahova!!! Najveći da se ne zadavi nečim, mada sam sklonila i stalno sklanjam sve sitne stvari, preznojim se dok ga hranim iako su mali zalogaji al eto da mu nešto slučajno ne ode krivo, to je definitivno najveći strah. A ono provjeravanje disanja dok spava još uvijek aktualno..uz to i da se ne razboli, da ne padne sad kad se počeo dizat i hodat, ma joj svašta…

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Čitam Vaše strahove i nekako mi je lakše…već sam pomislila da sam lagano počela ludjeti…..u 14. mjesecu sam trudnoće i već sam u panici…kako ću ja to? Bojim se svega  poroda, kako ću dojiti,hoću li znati sve šta treba……počela sam i sanjati o tome jer sam valjda ful opterećena….

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    MrSandrica


    Čitam Vaše strahove i nekako mi je lakše…već sam pomislila da sam lagano počela ludjeti…..u 14. mjesecu sam trudnoće i već sam u panici…kako ću ja to? Bojim se svega  poroda, kako ću dojiti,hoću li znati sve šta treba……počela sam i sanjati o tome jer sam valjda ful opterećena….

    Pa ti si trebala odavno roditi
    Opusti se, sve će biti super, vidjet ćeš, kasnije ćeš se smijati tome, vjeruj mi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.