Nakon epiziotomije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije 13 dana i uradena mi je epiziotomija. Posto su mi se savovi upalila idem na ciscenja. Ginekolog mi je rekao da sam preusko zasivena 😕 jucer sam stavljala vaginaletu i jedva sam ju stavila koliko je to sve usko dolje. Bojim se kako ce to biti kasnije? Hoce li smetati kod odnosa? Ima li koja mozda iskustva?

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Meni je sad prošlo 3 mjeseca od poroda, imala sam samo 3 unutarnja šava, ali očito su to jako usko zašili. Kod ginekologa s onim intrumentom kad je ušao sam zacvilila… Prvi odnos nakon dva mjeseca  bio je iznimno bolan, završio suzama. Drugi odnos bolan na početku, a kasnije se to prilagodilo, danas je stanje isto, početak je bolan, al kasnije je ok. Jedino nakon odnosa osjećam taj zašiven dio malo, al ne boli, više je neugodno. I nadam se da neće tako ostati, daće se sve posložiti kak treba i da bude kao prije. Sretno! 

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Hvala! Nadam se da ce s vremenom biti bolje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    I obavezno nabavi lubrikant

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    A jel se s vremenom to rasiri? 😁 ne zelim plakati svaki puta 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    e, to ti ne znam, al nek te tješi činjenica da sam ja prvi put plakala, dok kasnije nisam, a i sad već nakon onog prvog dijela, malo i uživam ;) hahah

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Joj bas sam ljuta na doktoricu koja me sivala 😠 

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    i ja, i mene je doktorica…u kojoj si bolnici rodila?

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Varazdin. Jos sam isla tamo jer su kao odlicni. Inace sam iz KC. Sutra mi se ginekologica vraca s godisnjeg pa cu vidjeti sto ona kaze. U bolnici na viziti su rekli da je super zasiveno, na gusto i da se nece nista vidjeti. A ginekolog mi je rekao da mi se sve upalilo jer je gusto sivano. Inace idem na ciscenja savova. I sad ti znaj tko je u pravu, jel dobro sto je na gusto ili nije. Ja se stalno nadam da ce se to vratiti na svoje. Ne mogu zamisliti da imam cijeli zivot blokadu od sexa.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Cure, zbog ovakvih prica bude mi drago sto sam isla na carski. Iako sam i ja imala “ unutra” malo sivano jer je mali toliko zapeo da su ga odozdola vracali gore i malo me reznuli. To sam osjetila ispocetka kod sjedenja i kod prva dva odnosa. Nadam se da ce vam se sve vratiti kako je bilo prije. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.