'Nakon poroda borila sam se s depresijom'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Preslatke ste :))) Drago mi je da je depresija iza vas I da sad mozes odahnuti I u potpunosti uzivati u radostima majcinstva….Mene jos nije pustila, a cini mi se I nece tako brzo…Vise nisam sigurna je li to postporodajna depresija ili nakupina svega negativnog….U svakom slucaju, bitno da je sad to iza vas. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    petra cestitke,cestitke i cestitke… samo hrabro naprijed…
    super ti je clanak…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Bravo draga Petra! Drago mi je da je sve iza vas, curica je prekrasna, i jako ste lijepa obitelj! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

     hvala vam od  cure!!! 

    5ra ;)

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    LuKi


    Preslatke ste :))) Drago mi je da je depresija iza vas I da sad mozes odahnuti I u potpunosti uzivati u radostima majcinstva….Mene jos nije pustila, a cini mi se I nece tako brzo…Vise nisam sigurna je li to postporodajna depresija ili nakupina svega negativnog….U svakom slucaju, bitno da je sad to iza vas. 

    hvala!!!  
    Samo hrabro!!!!  Proci ce…sad znam. 

    5ra ;)

  • Loca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Čestitke, to je jako teško za psihu, sada ja prolazim isto i čini se kao da neće proći i tako se bojim..

    Loca

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Draga moja predivni ste puno pusica vam saljemo

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Savjetovalište

    Savjetovalište

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ako vam je iskustvo poroda bilo neugodno, stresno, teško ili traumatično, ili vam majčinstvo ‘teško pada’ i ne osjećate se ugodno u ulozi majke, javite se u Savjetovališe za majke poslije poroda: klokanica.hr/roditelji/sretna-mama/otvaramo-savjetovaliste-za-majke-poslije-poroda-2569 [klokanica.24sata.hr]

  • Luu

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ..ima koja mama da se bori trenutno s depresijom?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.