Natečeni zglobovi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Antonio, to ti je isto nakupljenje vode oko zglobova. Nemam ti ništ' pametno za reći, osim pij puno vode da čistiš organizam i spriječiš nakupljanje loših tvari (naravno, i da češće trčiš na wc) te drži noge na povišenom dok gledaš tv ili odmaraš.
    Možda još jedna stvar (nisam sigurna jel' pomaže stvarno):probaj dok sjediš ne držati noge savijene u koljenima nego ih uvijek ispruži ispod stola.  To nije trudnička fora, nego tak' tvrde bakice kojima se isto voda zadržava u koljenima.

    Mališa, samo pazi na tlak i pij puno vode da ti se ne nakupe bjelančevine u urinu. Treba se kloniti soli (soljenje juha i salata, suhomesnati proizvodi…) i gaziranih pića (Cola bye-bye).  Netko mi je rekao da treba svaki dan pojesti bananu ili dvije, ali sad se stvarno ne mogu sjetiti zašto (kako to utječe). 

    Ako ni to ne pomogne, onda znajte da nas ima još i da barem netko misli na vas dok gunđate na cipele koje teško obuvate. 

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    drage moje ja sam pronašla spas za svoje nožice…uzela od mame Veneforte gel od enciana i masiram se (tj više me netko drugi masira jer ja baš nemogu skvrčit noge) i od kad sam to počela puno puno manje su mi natečene i valjda sam si pokrenula cirkulaciju i potjerala tu silnu vodu jer sad svako malo idem na wc…masiram se tek 3 dana al vidim napredak jer mogu ponovno obuti balerinke

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Evo, ja sam pukla i nabavila si one prevencijske čarape za trudnice (inače su za vene). Jedva ugurala noge u njih i malo su me stezale ispočetka, ali onda sam počela letiti okolo po stanu i išla u dućan pa sam se navikla. I manji mi je bio otok dok sam došla doma (od inače onoga kaj mi natekne dok landram po gradu). I mogla sam si ponovo obući balerinke. 
    Ali ih ne nosim stalno!

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    U principu stopalo vam ne bi trebalo ostati takvo. Obično se vrati. Ja si još mogu određene cipele oko zgloba zacifati. Ali nemam problem zato kaj mi je gležanj narastao već zato kaj mi je trbuh veliki pa moram manevrirati da dođem do gležnja.

    hahahaha ko da gledam sebe..

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Veneforte

    http://encian.hr/clanak/17557 [encian.hr]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Nalah


    Veneforte

    http://encian.hr/clanak/17557 [encian.hr]

    uh ovo nisam ni gledala…znam da je meni pomogao a sad koliko je štetan taj ružmarin neznam…budem si to malo zguglala pogotovo jer ružmarin kao začin koristim u kuhanju i to cijelu trudnoću…a bebolino raste ko gljiva poslije kiše

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    piper


    Nalah


    Veneforte

    http://encian.hr/clanak/17557 [encian.hr]
    uh ovo nisam ni gledala…znam da je meni pomogao a sad koliko je štetan taj ružmarin neznam…budem si to malo zguglala pogotovo jer ružmarin kao začin koristim u kuhanju i to cijelu trudnoću…a bebolino raste ko gljiva poslije kiše

    efo ja malo zguglala…uporaba u umjerenim količinama je dopuštena tak da nema beda a što se veneforte gela tiče meni je teta u ljekarni rekla da ga smijem koristit iako sam trudna…onda očito koncentracija ružmarina u njemu nije opasna

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    imam isti problem, nateceni zglobovi i noge, uzas. drzim ih sto vise mogu ispruzenima i na povisenom i kad se tusiram nastojim kombinirati toplu i hladnu vodu radi cirkulacije.
    p.s. pazite kako hodate, ne znam jel se to vama dogada ali meni noge ko da su labave, ruke kao da ponekad nisu moje - stalno nesto rusim, ispada mi sve iz ruku itd.. 
    neki dan sam pala na parkiralistu jer sam se saplela sama o sebe!!, srecom docekala sam se na rukama i na koljenima a digla sam se brzinom svjetlosti. jos nisam ni dotakla plocnik vec sam se digla

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    huh, i ja u zadnje vrijeme imam otecena stopala i zglobove, izgledam ko shrek! ne mogu nista obuti! kupila sam nove platnene tenisice 2 broja vece i neki dan jedva i njih obula, stiscu me. najvise mi naoteknu od duzeg stajanja, recimo dok kuham rucak.. ili hodanja..

    ponekad namezemo nekim gelom za vene, ali nisam primjetila da nesto posebno pomaze, zato dignem noge na poviseno pa s vremenom splasnu. ugl. divota!  

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni su danas malo i šake,osjećam se sva nekako napuhnuta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.