Neobicni simptomi trudnoce

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Yvonnelott

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav majke, zene, cure :D
    Imam 21 godinu i s muzem vec nekoliko mjeseci planiram dijete. Ali nikako.
    Cesto sam imala neke upale, bolujem od Henock purpure, neredovite cikluse. Nekad ne bi imala po 2 mjeseca. Ili bi mi ciklus bio dug 50 tak dana. Bolne mens. Da zavrsim na hitnoj. Imala sam Hpv i sad sam dobila gljivice.  Tocnije, prije tjedan dana sam osketila jakk veliki svrabez radnice ali nisam imala nikakav iscjedak niti trag gljivica. Mazala sam se medom jer sam htjela prirodno. Nakon par dana dobila sam gljivice. Ginek. Mi je rekla da sam ih dobila od meda jer sam dolje stalno mazala s njim.
    Uz to sam jucer dobila laganu temp. Oko 37.  Takoder bolove u desnom jajniku. Rijetko u lijevom. Pocelo me je odjednom boljeti lijevo koljeno. Kao da sam ga negdje zavrnila ali se ja toga bas ne sjecam.
    Desna dojka mi je dosta veca od lijeve. Boli me bradavica na njoj i dojka je natekla. Vidim vise nekih zilica koje prije nisam.
    I vise sam zivcanija, placem na glupost.
    Trebala bi dobiti tocno za 5 dana.
    Ne znam da li je ovo pms. Ali cudni neki pms uz dodatak bolnih dijelova tijela ili ja sve ovo umisljam.
    Ne zelim se opet radovati ako ce mi test pokazat minus. 

    Znam da sam mlada ali imam neki strah da necu tek tako lako dobiti dijete. Zapravo oduvijek sam htjela biti majka i zelim to. Ali evo nikako.

    Ps. Ginek. Nisam spominjala da planiramo dijete te kaze da je ta temp. Normalna jer trebam dobiti.

    Mene zanima da li je neka od vas imala ista slicno ili bar priblizno ili jednostavno da mi kaze da umisljam. Da budem mirna :D

  • Yvonnelott

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ispricavam se zbog gresaka u pisanju.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Najbolje da napravis test za koji dan.
    Svatko osjeti drukcije simptome, ali kad nesto stvarno jako zelis, mozes si i umisliti simptome.
    Ja osobno prije nego sto sam napravila test nisam imala nikakve posebne simptome.
    Simptomi T i simptomi PMS su vrlo slicni pa.ih je tesko raspoznati koji je koji ali svakako test je jedna od pouzadnijih metoda.
    Pretpostavljam da ne znas kada ti je bila O, ali onda napravi test 14 dana nakon tog zadnjeg odnosa.
    I svakako mislim da s obzirom na neredovite cikluse bi trebala bar utvrditi da li je kod tebe prisutna O tako da bi trebala otici ginekologu.

    [lilypie.com]

  • Yvonnelott

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja ginek. Kaze da je to sve normlno kod mladih cura i ako je mens. Sto bolnija da sam vise plodnija. 
    Sto meni to bas ne zvuci nekako logicno.

    Da jako tesko saznam o dane. Jedino po isjectku koji rijetko kad bude.

    Hvala vam puno na odgovoru :)))

  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    za sve koje ste prosle i prolazite trudnocu, imam pitanje.
    Jeli itko ikad imao zelucane probleme,ne mislim na mucninu i povracanje,nego doslovno gastritis-stezanje i bol u zelucu, kao rani simptom trudnoce?
    Nadam se da ce mi menga izostati za 6 dana, a unazad 4 dana su se odjednom nicim izazvani javili jaki ostri bolovi u zelucu (uz umor i zivcanost) pa sam mozda pomislila da je to jedan od neobicnih simptoma?
    Dakle nisam nista krivo i neobicno pojela, nisam pod stresom, nisam nikad imala problema sa zelucem i sad odjednom to 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.