Objava trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    iva4

    Pozdrav svima…
    neznam dali je ovdje prava tema ili ne….nova sam u tom,prije tjedan dana saznali smo da sam trudna i to vec 4 tjedna sad vec skoro 5…bila sam kod ginekologa ali toliko sam van sebe bila na pregledu da nisam znala kako se vise zovem a kamoli sta sve moram pitat…ima neko neki dobar savijet za prvu trudnocu sta se smije sta ne…pregled mi je tek za tjedan dana i nemogu se uopce docekat da vidim taj mali kruzit na slikama…btw jos niko od nasih nezna drzimo sve u tajnosti bas iskljucivo zbog nezeljenih komplikacija o kojim svi pricaju


    Zasad pij folnu, izbjegavaj macke, sirovo meso i ribu (kao i dimnjene i susene proizvode termicki neobradjene tipa spek, kobase, prsut…), sireve od kumica s placa, meso divljaci… ima jos par stvari, proguglaj si… sve ostalo se stigne. 

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Izbjegacaj vruce kupke, u saune i solarije ne ici, naravno prestat ces s alkoholom sada, za pusenje ne bih komentirala jer tu se mnoga misljenja razilaze, al preporuka je prestati.

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    iva4

    Pozdrav svima…
    neznam dali je ovdje prava tema ili ne….nova sam u tom,prije tjedan dana saznali smo da sam trudna i to vec 4 tjedna sad vec skoro 5…bila sam kod ginekologa ali toliko sam van sebe bila na pregledu da nisam znala kako se vise zovem a kamoli sta sve moram pitat…ima neko neki dobar savijet za prvu trudnocu sta se smije sta ne…pregled mi je tek za tjedan dana i nemogu se uopce docekat da vidim taj mali kruzit na slikama…btw jos niko od nasih nezna drzimo sve u tajnosti bas iskljucivo zbog nezeljenih komplikacija o kojim svi pricaju


    Gle, kod mene je bila slična situacija, samo što ja nisam bila uzbuđena nego u depri malo iako je beba bila planirana, ali me iznenadila brzina začeća (a imam 33 god heh)…to me držalo skoro 2 mj i nakon toga navala pozitivnih emocija :) Uglavnom, nakon potvrde kod gin, rekli smo našim najbližima, znači oko 5og tt. Jer budimo realni, rekli ili ne rekli, ako se mora nešto ružno dogoditi, dogodit će se, a ovako u tom slučaju, barem je još netko uz tebe i ne moraš objašnjavati zašto si loše volje i sl situacije…ALI uvijek se svi nadamo pozitivnim ishodima tako da na to uopće ne treba misliti ;)

    [lilypie.com]

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mi smo 5 + 4. Odlucili smo rec svojim najbliznjima za uskrs, jer idemo, za blagdane doma, pa nam ljepse uzivo javit. Tako, da cemo tad biti oko  7+3. Mislim, da je sasvim ok tako. 😍 Naravno, jedva cekamo i tezko se zadrzati, da ne kazemo. Jer jos ja imam visoko rizican poso, pa mi od prvog dana pripada obavezna trudnicka, pa je tezko objasnjavat i smisljat, zasto sam na bolovanju, kad u meni raste nesto predivno ❤️ na kakav nacin ste obvestile? Nesto posebno ili samo BUM ocekujemo i to je to ? 🤔😍❤️ Mi cemo rec za uskrs, pa smisljamo, da bi to nesto kombinovali sa zecima i jajima 😅😅😅

    I dalje se nadamo mrvici

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Prvo je saznao muz i moja susjeda s kojom sam si super. Djetetu sam samo natuknula da ce mozda biti beba u busi, cisto da ne skace po meni, da zna zasto je ne mogu dizati, nositi, trcati s njom, itd. 
    Sefu sam morala reci brzo jer sam zavrsila na komplikacijama zbog hematoma i zna par najblizih kolegica.
    Brat i sogorica su saznali jucer, buduci  da radimo u istoj firmi, pitali su se zasto me nema na poslu.
    Trenutno sam 7+2, obitelji jos nismo rekli, jer bi za cas svi saznali. 
    Prosli puta sam svima rekla pa sam u 9tt imala spontani.
    Kako i ova trudnoca nije idealna, guram po malo dalje, u nadi da ce uspijeti.

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Renata samo pozitivno, vjerujem, da ce ovaj put biti sve kao sto mora, i jos bolje… Saljem puno pozitivnih vibracija ❤️❤️❤️

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Ja sam muzu rekla za njegov rodjendan, a roditeljima kada sam bila u 9-om tjednu :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.