Od transfera do bete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Meni su 15 jajnih stanica oplodile 12 od tih 2 su naj kvalitetni i vratili ih sad kako će biti bog zna 

  • tockica33

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Neznam dali koja ima bar slicnu situaciju ,htjela bi podjelit ovo mukutrpno cekanje 🙄 mozda koji savijet. Prvi mi ivf ,problem sa M.M jako usporeni spermici ,no medjutim dovoljno brzi da ih je bilo 3 blacista petodnevne.transfer radjen 18.02 jedna vracena ,7 dana   napuhnutost grudi ogromne bolne ,bockanje u jajnicima ,na momente kao da nece prestat bol al prestane. 8dan nakon T sva ispuhana nikakvi bolovi bez ikakvi simptoma ,al kak stavljam ujutro i navecer proges.vaginalete to jutro smedja sluz se pojavila u tragovima na vešu-i tezina u donjem stomaku kao pred mengu,al nikakvi drugi bolovi koji su bili prisutni odma nakon transfera do 8.dana.Betu trebam radit za 2.dana al sam napravila 9.dan test najjeftiniji bio je negativ.Dali ste imale poz.betu a da su nestali simptomi koji su bili prisitni nakon transfera😊 Kakvi su vasi simptomi od Trasfera do Bete ? Meni je osijecaj kao da cu dobit sva ispuhana 🙄posebno ta smedjasluz koju inace imam prije same menge samo nije bas tak svijela l

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.