odbijanje hrane... zubići ili nešto drugo?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Samo 300 grama?Na adaptiranom!Je,malo je…Razumijem da se brines!Ako hoce caj i vodu na bocicu,mozda je stvar u mlijeku!Ne znam koje si mu davala!Ali da je alergija na mlijeko zar se ne bi ranije to pokazalo?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • rency1005

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    promjenili smo od pocetka 3 vrste mlijeka jer se mucio dok kaka..i dalje se malo muci ali puno manje..dugo smo na nan1,sad sam se vratila na babylove..al zbilja radi isto,tako da nije do mlijeka..da je alergican nebi pio uopce,i pokazalo bi se ranije kao sto kazes..taman kako je to sve krenulo poceli smo i sa kasicama..sumnjam da je povezano ali nisam vise pametna..nadam se da su samo zubici krivi..bijeli mu se zubno meso ali ni traga zubicima..ko zna kad ce mu izac..

  • jasminaok

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    antonio

    Uh zubici evo i tu se javljamo VEECCCCCC mojoj malenoj su na vidiku dva zubicauzasno je nemirna slini jako a sa jezikom non stop gura prema naprjed dudu nateze ili je nece nikako.,.,tako mi je i prvi sin sa 3 mj dobio prvi zub i drugi zub odmah drugi dan tako do 6 mj skoro sve zubice je imao osim zadnjih.,.,.


    Pozdrav vidim da je bilo davno ali i ja sam u dilemi jesu li to zubici beba ima 2mj jela je po 150ml ili 120 po obroku i sad cec dva dana muku mucimo gladan je ali kad mu stavim bocicu baca je ili se on krene izvijati prevarim ga pa nesto i pojede…slinjenje sam primjetila nekad ne tako cesto

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.