Opadanje kose nakon poroda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blue8sky

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame..rodila sam u 12.mjesecu i zadnjih mjesec i pol dana mi uzasno opada kosa. Znam da je to normalno ali da li ima tko kakav pametan savjet kako bar smanjiti to opadanje? Sta ste vi radile u toj situaciji?

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Meni pocela opadati 3 mj poslije poroda i ispadala negdje do 6.,7. mj poslije poroda u neopisivim kolicinama. Mislila sam da cu ostati bez kose. To se naravno nije dogodilo i sad raste nova, tocno se vidi uz rub vlasista. Ja nisam nista posebno koristila, pomirila se da tako mora biti. Cula sam da mozes uzimati vitamine ali to ne mozes sprijeciti. Sto mora otpasti, otpast ce.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Jopac

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u 1. Mjesecu i prije 2 mjeseca je krenulo. Sad se plasim svakog pranja. Koma. Jedva čekam da krene rasti. 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Krenut će tek negdje 7 mj poslije poroda. Bar je meni tako bilo. Nemoj očajavati do tad. A opada nje ne možeš spriječiti, prala ti kosu ili ne. Bolje iščešljati to što mora otpasti.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Luu

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ..meni isto pada..prije 2 tj pocela..beba ima 3 mj😟

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    meni pocela ispadat 3 mj nakon poroda. Ne zelim spominjat na sto mi kuca lici. A ima bujnu, gustu kosu :D 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.