Oprema i namještaj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • yuri12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima na forumu,
    Molio bi vas za malu pomoć.
    Imamo dosta nedoumica oko krevetića,komoda za presvlačenje i sličnog namještaja.
    Činjenica je da je u našim ducanima,zbog PDVa,marže i da ne nabrajam dalje,dosta skuplje nego van granica RH
    Prvi primjer imam mulan.pl i njihove krevetice.Da li je tko kupovao tamo namještaj i da li je kvalitetan.
    Drugi primjer imam npr. Baby land koji je dosta skuplji od mulana
    Kako vam ovakva 2 krevetica izgledaju 
    https://babyland.hr/proizvod/eva-djecji-krevet-kinderbet-2-ladice/ [babyland.hr]
    https://babyland.hr/proizvod/djecji-krevet-kinderbet-mateja-bijeli/ [babyland.hr]
    3.opcija je npr. komplet sa njuskala
    https://www.njuskalo.hr/djecji-krevetici/krevetic-bebe-madrac-neraspakirano-oglas-19808489 [njuskalo.hr]
    Ali nekako mi ovo izgleda prejeftino za ovakav komplet,pa me strah da ne bude to mačak u vreći .
    4.opcija je nešto polovno

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Pokušajte preko E kupi pronaći,mi smo naručili krevetić s posteljinom i madracem u kompletu,tisuću kuna je bilo sve zajedno,kolica 3u1 dvije tisuće,jeftinije nego ovako po dućanima a novo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    Pokušajte preko E kupi pronaći,mi smo naručili krevetić s posteljinom i madracem u kompletu,tisuću kuna je bilo sve zajedno,kolica 3u1 dvije tisuće,jeftinije nego ovako po dućanima a novo.


    Krevetić je ko i ovaj Vaš iz Babylanda samo ima žirafu a ne medu😁

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Komodu za presvlacenje smo mi uzeli u Ikei obicnu bijelu sa 4 velike ladice. Na tu komodu sam stavila spuzvu za presvlacenje, na tome ga presvlacim. Taman mi je visine a ja sam 165 cm. Kosta 500 kn, a kasnije moze posluzit kao dobar komad namjestaja ili klincima u sobi ili boravku.
    Krevetic mozete i polovni, madrac bi ja osobno kupila novi 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    dea32

    Komodu za presvlacenje smo mi uzeli u Ikei obicnu bijelu sa 4 velike ladice. Na tu komodu sam stavila spuzvu za presvlacenje, na tome ga presvlacim. Taman mi je visine a ja sam 165 cm. Kosta 500 kn, a kasnije moze posluzit kao dobar komad namjestaja ili klincima u sobi ili boravku.
    Krevetic mozete i polovni, madrac bi ja osobno kupila novi


    Mislim da imamo istu komodu😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Da li je neko koristio Ikea krevetic za bebu? Konkretno me zanima Gulliver

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Mi imamo krevetić iz Ikee. Ne Gulliver, nego Gonatt. Bebica još nije stigla, ali smo ga sastavili i prvi dojam je stvarno dobar. Djeluje stvrano kvalitetno, jako je čvrst i dosta težak (što mi je super za kasnije kada se počne dizati i mrdati po krevetiću). Ima 2 visine madraca i jedna stranica se može skinuti pa se može koristiti kao mali krevet. Nije najjeftinija opcija, ali mislim da se isplati!

    https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/00257953/ [m.ikea.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.