Pametne dječje izjave

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar taja4

    taja4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    izjava mog princa sa 3 god.. kad sam mu rekla nakon non stop pričanja dali se može malo zgasiti  a on če meni na to pa mama nemam ja gumb da se zgasim… a danas kad ima 10 gogd. nazovem ga s posla da vidim jeli je jeo i napisao zadaču on meni mama daj sve je ok ne troši kune na mobu…

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Jedan dan ulovila sam sina kako se mota oko lončića u kojem sam napravila puding i ostavila da se ohladi. Prstićem je kružio po smjesi i na kraju važno polizao…i tako nekoliko puta. Kada sam to vidjela, viknula sam mu: Ej, mali, stani, ne radi to, to je odvratno!
    A on će na to: Ne, mama! To je fino! I nastavio dalje u “revijalnom” tonu :)

  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    marko (skoro tri god) kaze znas mama ja ti jako volim filipa(filip mu je bratic)ja cu njega i ljubiti i dragati i paziti i slomiti mu nogu..

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Najbolje mi je bilo kad joj je djed pokazao puža i rekao joj vidi kako puže,a ona gleda i gleda i izjavi “   Deda ,a kad će on krenit..! ” 

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Veli meni moj 5-ogodišnjak: Znaš mama, Lovro mi više nije najbolji prijatelj.
    Ja: A zašto?
    E.: On želi da se Tamara zaljubi u njega, a i ja želim da se Tamara zaljubi u mene.
    Ja: A kaj ti se Tamara tak jako sviđa?
    E.: Pa da mama, ona ima tak krasnu, mekanu, bijelu kosu kao snijeg.

  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ja i moja djevojčica na plaži i ona se igrala sa dječakom koji je iz Njemačke, a malo dalje sjedi njegov tata. I zove moj suprug na mobitel i razgovara sa našom djevojčicom i u jednom trenu ja čujem nju kako Tati govori " znaš,ja imam prijatelja iz njemačke,a mama ima njegovoga tatu…..

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/prvi-prirucnik-za-vaseg-malog-filozofa-1517 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna ‘Knjiga velikih filozofskih suprotnosti’ u izdanju MeandarMedia su pauhana-kid, dora i dalena, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kojom vas je pametnom izjavom iznenadilo vaše dijete, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.