Panikaaa 😐

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdraav, nova sam ode i molim vas za pomoc sa svojim iskustvima. Ovo mi je prva trudnoca, doktorica mi je u petak 11.5 rekla za trudnocu i da se na ultrazvuku vidi gestikacijska vrecica bez vidljivod odjeka (tako je napisala) i da odem izvadit beta hcg odma taj dan i u ponedjeljak. U petak mi je beta iznosia 7374.0 a u ponedjeljak 16236.0

    Nazvala me u ponedjeljak da mi rece da je to dobro i da se vidimo u petak na ultrazvuku. I sad dolazimo do problema jer mi se u nedjelju pojavia svijetlo smeđkasti iscjedak par puta kad sam isla na wc i to sam joj jucer i rekla i onda mi je ona rekla da to nije dobar znak i da odem i u srijedu izvadit betu. Sad sam u tolikoj panici i strahu…molim vas za pomoc sa svojim iskustvima ili sta ste cule od drugih zena. 😔

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Kad si imala zadnju M? Beta ti se fino poduplala. A gin ti je stvarno čudakinja, ne mora značiti da nije dobro i da neće biti u redu. Pa cure znaju imati smeđi iscjedak pa čak i krvariti tjednima pa svejedno sve bude okej. Nije ti prepisala Duphaston niti išta? Imaš li još uvijek iscjedak? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Najpametnije je da odes na hitnu da te pregledaju i daju ti terapiju za odrzavanje trudnoce.I sam od pocetka smeđarim i znalo je biti svjeze krvi,ali hvala Bogu sve je ok🙏♥.Na terapiji sam utrogestanom i moram mirovati.

    [lilypie.com]

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    U petak mi je rekla da joj se po uzv cini da sam u petom tjednu trudnece al da ne zna tocno jer mi menstruacije nisu redovite i zato sam trebala izvadit betu. 
    Nije mi dala nista, samo mi je rekla da izvadim opet sutra betu i da dodem u petak na uzv 

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    A zadnje pravu menstruaciju sam imala 27.2 nakon toga sam 23.03 dva dana imala nesto malo malo krvi. Inace mi m traje 5 dana i bude bolno dva dana, taj put mi nije bilo ni bolno niti je trajalo, niti je kolicinski izgledalo kao prava menstruacija

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Krvarenje u trudnoci po meni nije za igrati se…najbolje otici na hitnu te tvoja dr.ne zeli/ne moze primiti…..

    [lilypie.com]

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nisam imala krvarenje, samo svijetlo smeđkasti iscjedak koji je traja samo taj jedan dan

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Doktorica je privatna tako da mislim da bi me primila bilo kada 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Karla, jesi li vadila opet betu, ima li sto novo? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Eejj, jesam vadila sam betu. Znaci u ponedjeljak je beta bila 16 tisuca a jucer 24 tisuce 😐 nakon toga sam isla na pregled i doktorica mi je radila uzv i prvi put sam mu cula otkucaje srca ☺️ 
    Sad ne znam jel moguce da se beta ne dupla tocno a da sve bude uredu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.