Plasljiva beba

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dinolina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ne znam da li vec postoji ova tema.. Friska sam majka mog malog andjela koji vec sad ima 2 i pol mj.. Lijepo mi napreduje (da pokucam u drvo) i na tezini i duljini i motoricki vec dize glavicu.. ono sto me zna zabrinuti jest njegovo psihicko reagiranje, dosta mi je plasljiv, ima cesto strahove u snu kao nocne more i budi se u placu, onda ga ja malo pomazim i zacas se smiri.. isto je i kad ga nakratko ostavim samog u prostoriji dok spava (u kontroliranim uvjetima) odmah se rasplace.. bitno da je uvijek netko s njim u prostoriji.. isto tako ako se tata i ja svadimo, ili samo povisimo malo tonove odmah place.. je li to normalno ponasanje? Zabrinjavam li se bezveze? Ima li netko slicna iskustva?

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Bok,nemam iskustva u tome,mogu ti samo reci da je to jos jako mala bebica,i da je normalno da ako ga ostavis samog barem i na kratko,da place..jer nema.mu njegove mame u blizini..mozda ga nesto.muci pa se probudi placuci,ili se jednostavno budi i reagira plakanjem 🙂 upoznaj ga sa svakom.prostorijom di boravi,nosi ga i pokazuj.mu sve,upali radio prek dana,tv da se navikava na svakakve zvukove 🙂i ja imam.decka,i mislim da su oni jako.zahtjevni,i da im treba uvijek mamina paznja.. sretno i mislim da nemas razloga za brigu..

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ooo da,decki su zajebani, evo npr moj mali ukreveticu odspava ponoci do 2-3 zavisi kako koji dan, onda dode meni u krevet ako npr trebam na wc il se probudim i ustanem evo i njega, popodne zaspe pored mene na krevetu, jaodem nest radit ma nisam se ni ustala polako iz kreveta evo ga,a dokle god sam u krevetu spava, popozdim :D isamo se hoce nosat meni, i da gasamo ja uspaljujem i hranim,sve :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    I moj place u snu i to bas jako, i trza se, siri ruke, smije se u snu i svasta, tak da mislim da je to normalmo :)

    [lilypie.com]

  • Dinolina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno curke 🤗 lakse mi je odmah bilo kad sam procitala vase komentare.. stvarno mu dajemo puno paznje i tata i ja i mazimo ga i ljubimo i igramo se s njim tak da me zbunjivalo to njegovo ponasanje.. pored nas nema se cega bojat 💪😍

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.