plodna voda-vodenjak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    mame pitanje imam..kako ste se snasle kad vam je pukao vodenjak? dali vam je puknio pomalo ili bas ono “filmski” dali se kojoj desilo da joj je puknio vodenjak van kuce..sta ste napravile tada.. ja se kontam da ak mi pukne van kuce..vratila bi se..otusirala spremila i pravac bolnica. :D ali sta ako npr neskuzim da mi vodenjak curi da mislim da je mjehur oslabio. =)

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Ponedjeljak, 31.3., ja 35+ 2, kao i svako jutro probudila se, poredila stan, 9.40 sin još spava ( 2,8god), sjela najela se nutele ko nikada, 9.48 idem ga budit, ustajem sa stolice i bljuć! A? Šta je to sad bilo??? Trčim na wc gledam krvavo, prozirno, nije mi jasno šta je, panično ( pazite ovo!) slikam i šaljem frendicama pitat šta je to! Oke, dok sam se počela kretat išlo je sve više, aha vodenjak je zasigurno! Već se uzbuđeno tresem jer mi je prvi porod induciran 16h, završen sekcijom, koji je otpočetka do kraja potpuno neprirodan porod, tu još sam i 35tjedan, zovem muža koji je baš taj dan odlučio pješke na posao ( 45- 60min hodanja udaljen!) on žica sestru auto, dovlačim kofere, tuširam se, budim sina, sve u isto vrijeme.
    Priredila sve, stavila dole 2ogromna inkontinencijska uloška koja sam pukim slučajem imala, za svaki slučaj još i ručnik i put bolnice. 
    Sin je bio izvan sebe, plakao, nije se htio odvojit od mene - prvi put u životu!!!
    …. I u 16.55 potpuno prirodno bez intervencije medikamentima, bez epiziotomije rodio se drugi sin 2850/ 47. Bogu hvala! Nakon prvog poroda ravnog paklu zaslužila sam porod iz snova! :-D

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    A jooj… i ja bi Željela porod bez problema. Rezanja dripa i sa stolcicem… ali za vodenjak neznam kako BiH se snašla da mi pukne :-D

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    A čuj nakon 1.poroda šta sam prošla, ovakav mi je došao kao iscjeljivanje rane <3 sad odmah možemo na 3. :-D 

    Snađeš se! I ja sam imala takvo pitanje, pa sam pitala šta stavim uložak do bolnice? Ahahahaha sad kužim šta su mi se žene smijale :-D :-D 
    Među noge staviš nešto jako dobro upijajuće i put bolnice. Dobro je dok je doma, a kad se dogodi u dućanu… :-D

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    jel se imam vremena npr.otusirat i jos mozda nesto napravit,u slučaju da pukne-kod kuce??  pa onda put bolnice?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    cedevita


    jel se imam vremena npr.otusirat i jos mozda nesto napravit,u slučaju da pukne-kod kuce??  pa onda put bolnice?

    U biti bi trebala odmah u bolnicu jer kad vodenjak pukne beba vise nije zasticena i povecana je mogucnost infecije. Tako da bi se ja otusirala i pravac bolnica bez odgode.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    cedevita


    jel se imam vremena npr.otusirat i jos mozda nesto napravit,u slučaju da pukne-kod kuce??  pa onda put bolnice?
    U biti bi trebala odmah u bolnicu jer kad vodenjak pukne beba vise nije zasticena i povecana je mogucnost infecije. Tako da bi se ja otusirala i pravac bolnica bez odgode.

    Ahaaa..o.k onda,tnx ProudMomy…   

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    cedevita


    jel se imam vremena npr.otusirat i jos mozda nesto napravit,u slučaju da pukne-kod kuce??  pa onda put bolnice?

    ee da to sam i ja mislila..ako mi pukne vodenjak..otusirati se samo..po potrebi obrijati nekako..i pravac bolnica.. =)

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Pa da,zato si mislim tako..ne bih bas volila ni tamo odjurcat prerano..ufff  

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    cedevita


    Pa da,zato si mislim tako..ne bih bas volila ni tamo odjurcat prerano..ufff  

    mislim kazu da je najbolje otici odmah nakon pucanja vodenjaka… ali najgore je kad oni i nakon pucanja znaju cekati po par sati dok se neotvoris ili dok nekrenu trudovi.pa bi ja mozda cak i pricekala kojih jos sat dva..pa isla.. =)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.