Poliklinika IVF - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ketyx

    Mako

    Ketyx

    Ja planiram otici privatno kada odradim jos jedan transfer sto mi je ostao u Skvorcu. Rekao mi je dr.Grbavac da je preko hzzoa popunjeno sve za ovu godinu, a privatno se moze odmah krenuti u postupak, nema cekanja. Ostao mi je jos jedan ivf u prirodnom ciklusu preko hzzoa, pitat cu ga da me stavi na listu cekanja za taj pokusaj jos.

    I meni je rekao da je preko hzzo popunjeno za ovu god, ali mi je sugerirao da me stavi na listu, nije mi ni ponudio da radim privatno. Jer sam ‘mlada’ i imam pravo na hzzo. Meni je tek prvi put, pa ne znam nista. Znate li koliko puta imamo pravo preko hzzo i sta trebamo napraviti, samo pitati soc gin uputnicu?
    Mako imas pravo na 4 stimulirana ivfa, na 2 ivfa u prirodnom ciklusu i 4 IUIa. Ja sam potrosila 4 stimulirana i jedan u prirodnom ciklusu tako da mi je ostao jos samo jedna prirodni preko hzzoa, al mi se neda cekati mjesecima temrin kod njih pa planiram privatno otici, onda se termin dobije odmah. Tvoj ginekolog ti izdaje D1 uputnicu za svaki postpak.


    Hvala ti na info. Racuna li se i fet kao jedan pokusaj ili ne? 

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Mako

    Ketyx

    Mako

    Ketyx

    Ja planiram otici privatno kada odradim jos jedan transfer sto mi je ostao u Skvorcu. Rekao mi je dr.Grbavac da je preko hzzoa popunjeno sve za ovu godinu, a privatno se moze odmah krenuti u postupak, nema cekanja. Ostao mi je jos jedan ivf u prirodnom ciklusu preko hzzoa, pitat cu ga da me stavi na listu cekanja za taj pokusaj jos.

    I meni je rekao da je preko hzzo popunjeno za ovu god, ali mi je sugerirao da me stavi na listu, nije mi ni ponudio da radim privatno. Jer sam ‘mlada’ i imam pravo na hzzo. Meni je tek prvi put, pa ne znam nista. Znate li koliko puta imamo pravo preko hzzo i sta trebamo napraviti, samo pitati soc gin uputnicu?
    Mako imas pravo na 4 stimulirana ivfa, na 2 ivfa u prirodnom ciklusu i 4 IUIa. Ja sam potrosila 4 stimulirana i jedan u prirodnom ciklusu tako da mi je ostao jos samo jedna prirodni preko hzzoa, al mi se neda cekati mjesecima temrin kod njih pa planiram privatno otici, onda se termin dobije odmah. Tvoj ginekolog ti izdaje D1 uputnicu za svaki postpak.

    Hvala ti na info. Racuna li se i fet kao jedan pokusaj ili ne?


    Ne, za FET isto dizes d1 uputnicu ali ti se racuna u taj postupak u kojem si dobila smrzlice

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Sve pohvale za polikliniku IVF i dr Maričića. Išli smo na 2 inseminacije (nisu uspjele) i onda smo išli na IVF postupak preko HZZO. Uspjeli smo ostvariti trudnoću i stvarno sve pohvale za cijeli tim

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Sve pohvale za polikliniku IVF i dr Maričića. Išli smo na 2 inseminacije (nisu uspjele) i onda smo išli na IVF postupak preko HZZO. Uspjeli smo ostvariti trudnoću i stvarno sve pohvale za cijeli tim


    Ja sam također radila kod njih dvije iui, nisu uspjele. I sad cekam red za ivf. Uspjelo ti je iz prve? 😊

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Tako je, IVF mi je upalio iz prve :)

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Sve pohvale za polikliniku IVF i dr Maričića. Išli smo na 2 inseminacije (nisu uspjele) i onda smo išli na IVF postupak preko HZZO. Uspjeli smo ostvariti trudnoću i stvarno sve pohvale za cijeli tim


    Gdje si bila na inseminacijama? Isto kod njih? Planiram ici sada na inseminacije preko hzzoa ali ivf poliklinika i skvorc nemaju ugovor s hzzoom za inseminacije.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Isla

    Isla

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Koliko stari smiju biti nalazi u IVF poliklinici za ivf postupak? 

    👸34, 2xhisteroskopija, ✂️oba jajovoda
    🤴34,normo
    05/23 1. IVF prirodni,beta ❌
    06/23. 1.AIH - vanmaternična trudnoća lijevi jajovod
    08/23. 2.AIH-biokemijska trudnoća
    09/23. Spontana trudnoća-vanmaternična trudnoća desni jajovod
    2/2024 IVF stimulirani- 11 🥚-8 zrelih, oplodeno 5 i na kraju 1 blastica prezivjela, aspiracija 3.2. transfer 8.2., beta 20.2.❌

  • mica.cica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Isla

    Pozdrav! Koliko stari smiju biti nalazi u IVF poliklinici za ivf postupak?

    Papa test, brisevi godinu dana.. Za spolne bolesti isto ako ne i duže.. 

    👱 AMH 32,5, Prohodnost jajovoda 👌
    Dva puta micanje polipa. Svi nalazi uredni.
    🧔 Sve uredu 21.05. Aspiracija 10 jajnih stanica 6 oplođenih
    27.05. 2🐧🐧vracene blastice ▶️ 11dan beta217 13dpnt ➡️328 16dpt➡️702
    27.06.❤️ 11.07.💔
    9.10🐧
    11dpt ➡️625, 14dpt➡️2338
    06.11.6+3 UZV ❤️
    14.11. 7+4 ❤️ 20.11 8+4❤️

  • Avatar Isla

    Isla

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala na info i sretno nam svima 🙂

    👸34, 2xhisteroskopija, ✂️oba jajovoda
    🤴34,normo
    05/23 1. IVF prirodni,beta ❌
    06/23. 1.AIH - vanmaternična trudnoća lijevi jajovod
    08/23. 2.AIH-biokemijska trudnoća
    09/23. Spontana trudnoća-vanmaternična trudnoća desni jajovod
    2/2024 IVF stimulirani- 11 🥚-8 zrelih, oplodeno 5 i na kraju 1 blastica prezivjela, aspiracija 3.2. transfer 8.2., beta 20.2.❌

  • ariana20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage borilice, ja sam išla 3x u KBCSM pod vodstvom dr. Bolanče no tamo nikad ne znas tko će te pregledati a o neprofesionalnosti dr. tomića da ne pričam. Na listi sam za rujan 2024 preko HZZO za IVF poliklinku.
    2017 sam op endometriozu i imam prolaktinom koji je suprimiran lijekovima.
    1x-izostala folikulogeneza, tomić se nabacio papirima i napisao odustajem bez ikakvog objašnjena
    2x-4 prazna folikula
    3x 5 folikula,2 jajne stanice jedna se oplodila vraćen trodnevni embrij beta neg.
    Ima li koja sličnu situaciju? Polažem sve nade u IVF poliklinku, imam 36g za koji dan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.