'Ponovno sam zatrudnjela kad mi je sin imao pet mjeseci'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    adelina


    O Bože, ova stvarno ne može bez sexa

    Hahahhah, što reć na ovaj komentar…mislim da bi klokanica trebala uvest dobnu granicu za registraciju…
    Dare12-čestitam na hrabrosti, i ja sam željela isto, ali su me okolnosti omele Želim ti do kraja urednu trudnoću i puno zdravlja i sreće cijeloj obitelji!


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    adelina


    O Bože, ova stvarno ne može bez sexa

    adelina jao jao koji loš odgoj, sram te bilo biti tako neuka i bezobrazna!!!
    Neznam u čemu je problem. Ja toliko znam braće i sestara između kojih je razlika oko godinu dana.

    Dare12 Svaka čast nema mi ništa ljepše nego kad djeca skupa odrastaju. To je bila i naša želja, ali kao kod kokolo okolnosti to nisu dopustile. Zato vi uživajte u svojoj uskoro proširenoj obitelji. Želim vam svu sreću na svijetu 

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Fala kokolo i stellamaris, toplo se nadam da ce i kod vas ubrzo doc do lipih vijesti… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Dare12


    Fala kokolo i stellamaris, toplo se nadam da ce i kod vas ubrzo doc do lipih vijesti…

    Dare 12,predivna mi je tvoja priča,baš mi je onako dala neki polet,i mi smo u srednjim 30-tim,imamo sinčića od 5.mj.i odlučili se isto odmah planirati drugu bebicu,kako smo sa jednim tako ćemo i sa dvoje,bit će malo borbe svjesni smo,ali oni tako brzo odrastaju…

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    maja


    nije to malo riskantno, pošto je prva trudnoća završila carskim rezom? ja sam rodila carskim rezom prije 9 mjeseci i rekli su mi da najmanje 2 godine moram čekati s ponovnom trudnoćom.

    Danas je sve u zivotu riskantno….al ja sam se dobro oporavila. Punih 45 dana nisam nista radila, osim sta sam se bavila bebom kad je dosla kuci. Prema tome, mene nije bilo strah kad sam se ja osjecala dobro i spremno, nismo svi isti. Uostalom, dugo sam cekala i s prvom trudnocom, nisam ja od onih mladih mama…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    dalia03


    Dare12


    Fala kokolo i stellamaris, toplo se nadam da ce i kod vas ubrzo doc do lipih vijesti…
    Dare 12,predivna mi je tvoja priča,baš mi je onako dala neki polet,i mi smo u srednjim 30-tim,imamo sinčića od 5.mj.i odlučili se isto odmah planirati drugu bebicu,kako smo sa jednim tako ćemo i sa dvoje,bit će malo borbe svjesni smo,ali oni tako brzo odrastaju…

    Fala puno…prebrzo rastu i to vrime leti. Mi smo vec proslavili prvi rodjendan i on je sad vec velika beba koja zna sta zeli i radi sta hoce…nije ona umiljata beba s kojom se mozez mazit, vec je zvrk kojeg ne mozes uhvatit. 
    Zelim i vama puno srece i da gustate kako i mi u iscekivanju novog malog paketica…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    super ste 
    želim vam sve najbolje 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Tonka18


    super ste 
    želim vam sve najbolje 

    Fala Tonka18..

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Dare cestitam super zelim vam svu srecu svjeta.,.,.,

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    antonio


    Dare cestitam super zelim vam svu srecu svjeta.,.,.,

    Fala puno… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.