Porod u Vinogradskoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ima li koja mama da ce roditi u Vinogradskoj izmedu 1-15.6 i mame koje su radale tamo javite iskustva. Porod, babice, doktori.

  • Avatar kaukau

    kaukau

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prije 10 mjeseci u vinogradskoj. Meni je porod  trajao od ujutro u 8 pa do 17.. Primio me je stvarno odličan doktor koji mi je bio i sva 3 dana na viziti ujutro. Sestre se ne isplati komentirati, ovisi kako su raspoložene. Mislim ima ih stvarno odličnih, a ima i onih koje su žali Bože. Ali prevladavaju ove odlične. 
    Babica koja mi je bila na porodu je bila ok.Ali najveću podršku i pomoć tokom dana imala sam od malih praktikantica, i svaka im čast. Ispunile su svaki moj hir i pomogle su mi kakva god da mi je pomoć trebala!!
    Beba je s tobom od samog početka i to je ok, kad sam rodila spremila se i to sve donjeli su mi bebu e kaj sad, s obzirom da mi je to prvo dijete malo sam izgubljena bila, ali srećom mali je prva dva dana samo spavao  tako da sam sve ovo najbitnije lako uz pomoć sestara pohvatala.
    Sve u svemu ja sam zadovoljna, vinogradska je bila moj izbor i kad budem trudna opet ću ići tamo jer mi je najbitnije iz svega toga da je moj mali dečko živ i zdrav došao na svijet.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja tamo trebam roditi 15.9. ako netko ima friska iskustva neka javi 

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    meni je termin 11.6 pa ako se sjetim javim ti iskustva.. =)

  • Avatar majchi_k

    majchi_k

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Rodila sam tamo 2012. bila sam prezadovoljna (koliko to mozes dok rađaš  ) sad sam opet trudna i ici cu tamo nadam se. 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Rapcanvk


    meni je termin 11.6 pa ako se sjetim javim ti iskustva.. =)

    ajde probaj se sjetiti, zanima me bas sve 

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam prvo dijete rađala u Vinogradskoj dok još nije bilo rooming-ina (2010.g.) i bila sam zadovoljna. Tako da sada opet idem 15.10. i mislim da će biti još bolje.
    Prijateljica je bila u 9.mj. prošle godine i rekla je da je bilo ok. Njoj je isto bilo drugo dijete (prvo isto rođeno u Vinogradskoj) i kaže da je bilo sve za 5.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    pa mene taj rooming-in zapravo najvise i brine. da se razumijemo, naravno da mi ne smeta prisutstvo vlastitog djeteta ali mislim da je mami ipak potreban odmor a ne da nakon muke na porodu jos mora lezati pored 3-4 vristajuce bebe (tesko da ce sve spavati u isto vrijeme) i opcenito me nekak to plasi, ta 3 dana bi se voljela malo odmoriti i skupiti snage za sve ono sto me ceka a ovako mi se cini da cu iz bolnice doci jos umornija 

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Sada si u Vinogradskoj samo 2 dana ak je sve sa bebom ok tak da brzo ideš doma. To je veliki plus. A druga činjenica je da bebe puuuunoooo manje plaču ak si blizu njih (jer odmah reagiraš i dojiš na zahtjev), nego kad su solo kod sestara. Naravno, ako (a nadam se da se to neće dogoditi) završiš na carskom ili imaš, nedajbože, nekih drugih problema zaostalih od poroda, mislim da ti sestre uzmu dijete ako ih zamoliš. Uglavnom, frendica je rekla da je super bilo. A sad čujem nešto i da u Vinogradskoj imaju stolčić za rađanje. Jeeeeeiiiii! S obzirom da neću ići na tečaj u Vinogradsku (ipak je meni drugo dijete), možda ako će netko od vas ići bi mogao pitati za to? Ja ću svakako pitati u trudničkoj ambulanti kad počnem dolaziti prije poroda.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja cu ici tamo sad uskoro na tecaj, pa cu ih sve ispitati za taj stolcic  i mene jako veseli kaj ga imaju hehe. javim ti cim saznam vise i napisat cu ti fino sve u detalje kako nama budu objasnili i pokazali 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.