Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Ja sam dosla sa 36+2tt i nisu mi radili uzv. Onda dodem 37+2tt opet nista i pitam kada se i dali se radi? Posto sam ja na zadnjem uzv kod svoje gin bila u 33tt i od tad nisam znala kilazu bebe, onda me narucila za iduci put, kad sam bila 38+2tt pa sam i to obavila :)  i to je to. To mi je ujedno i zadnji bio.
    Sad idem u petak na pregled, i onda valjda na termin u srijedu iducu😱 ako se nista ne desi u međuvremenu…nadam se da.oce 🤷😂

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Ista stvar je bila i kod mene,u 31+5 tj mi je receno da je beba 1800 i od tad nista,a mene zanima jer moja kilaza je od tad apsolutno ista,trbuh mi je skoro pa nikakav,mislim ne zalim se,geni valjda i sve super al ipak bi voljela znat jel beba kaj dobiva.
    Mozda bi trebala pitat sad u petak.
    Ko zna mozda u petak budes lijepo otvorena pa te ostave,mozda je bolje tako nego kad iscekujes dan po dan 😂 ili da preneses,vidim da ima puno prenesenih beba iako je kao do 42 u terminu al vidim da se sa 41 vec induciraju a to navodno nije ugodno.

    Drzat cu ti fige 😊 

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    S@r@

    Ista stvar je bila i kod mene,u 31+5 tj mi je receno da je beba 1800 i od tad nista,a mene zanima jer moja kilaza je od tad apsolutno ista,trbuh mi je skoro pa nikakav,mislim ne zalim se,geni valjda i sve super al ipak bi voljela znat jel beba kaj dobiva.
    Mozda bi trebala pitat sad u petak.
    Ko zna mozda u petak budes lijepo otvorena pa te ostave,mozda je bolje tako nego kad iscekujes dan po dan 😂 ili da preneses,vidim da ima puno prenesenih beba iako je kao do 42 u terminu al vidim da se sa 41 vec induciraju a to navodno nije ugodno.

    Drzat cu ti fige 😊


    Pitaj definitivno pa ce ti dat uputnicu da ti obave sve na iducem pregledu🙂
    Hvalaa ti!😁 Pokusavam ovaj tjedan sto vise bit aktivna da potaknem 😂😂
    Da, ma i do 41tt mi je nekako puno za cekati🤦

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Hvala za savjet ,zbilja trebam to obavit..
    Mozda je malo neukusno i neugodno ali nisu ni bebe nastale same od sebe hahaah,puno mi tr.veli pa cak i svekriva kak ju od milja zovem da sex pomaze potaknut i da se to njima obestinilo pa sad…

    Pripremis se da je toto sad i onda pomisao da nece jos izluduje😂 

    Ja vec gledam u kinderbed s kreveta i zamisljam si to ce kroz tj.,dva👶  i vise jedva cekam jer od straha mi je ono daj da se vise desi da se rjesim tog straha i da vise vidim kak ce to malo cudo izgledat😆

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Je, cula sam i ja to.. al moj nece😂 a bome ne znam ni ja dal bi se sad usudila🤷 ne znam zasto🙈
    Da, mjesavina straha i uzbudjenosti. Neka sto prije dode 😍😍🤞

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Suosjecam 😔
    Bit ce,beba ce osjetit da je se ocekuje i da je to to i da vidis,mozda te i vodenjak iznenadi pa znas da je to taj dan😁😁😁😁🙈
      
    Samo neka bude pozotivan ishod 🌅

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    S@r@

    Suosjecam 😔
    Bit ce,beba ce osjetit da je se ocekuje i da je to to i da vidis,mozda te i vodenjak iznenadi pa znas da je to taj dan😁😁😁😁🙈

    Samo neka bude pozotivan ishod 🌅


    Hopee so! I tebi sretno 🤞😁

  • Avatar S@r@

    S@r@

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Hvala 😁 

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    damnarexx

    Je, cula sam i ja to.. al moj nece😂 a bome ne znam ni ja dal bi se sad usudila🤷 ne znam zasto🙈
    Da, mjesavina straha i uzbudjenosti. Neka sto prije dode 😍😍🤞


    Ma kaj nece. Hodaj po stepenicama onda hahha i peri prozore 😂. Ajde, cekam te 😃😃

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    S@r@ ti isto, nema straha 😃
    Mene je danas ta Sandra pregledavala, simpa zena bas 😃 i nježna. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.