Porodiljna naknada za oceve

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marijaivan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dravi moji.

    Malo nas zanimaju prava oceva a nigdje na internetu ne mozemo naci konkretno odgovor. 

    Ja sam stranac u HR nezaposlena kao i suprug. Nemam pravo na porodiljni kao stranac u drzavi pa nas zanima dali suprug moze to pravo iskoristiti. Kad smo otisli u institucije ni sami nam nisu znali objasniti. Odgovor je bio “to obicno majke traze”. 
    Djeciji doplatak i novcana naknada za dijete su dobijeni preko supruga. Zanima nas najvise informativno jer nevjerojatno mi je da otac recimo nema pravo na porodiljnu naknadu ukoliko majka hoce poceti raditi ili u nasem slucaju da je strani drzavljanin

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.