Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Didi28

    Beba

    Meni je danas 7.dan od transfera,uspjela sam se skulirat i sad sam ponovno ok,oni grčevi u trbuhu su prestali i sad nema više nikakvih simptoma,mirna sam,i pokušavam bit pozitivna. Ima li još ko da isčekuje samnom?

    Samo pozitiva draga,hehe meni su danas vratili i bas sam sretna evo odmaram i dobto se osjećam. ,tebi sretno da beta bude velika


    Super, hvala ti,ja sam se baš lijepo i sretno osjećala na dan transfera,osjećala sam se trudno😃,puno sreće ti želim .Mi u Ri ne primamo ništa nakon transfera,samo crinone gel.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Pravi baby boom je tu kod nas! Nedam se da cemo nastavit u istom tonu 😊
    Ja sam isto u vinogradskoj! Prosli 5 inseminacija, djelomicno i mojom krivnjom jer nisam odmah htjela ic na listu za ivf! Jednostavno me bilo strah cijelog tog procesa! Evo me nakon god dana se tek pikam!
    I sa 4om smo dobili pozitivnu betu, 2 tjedna se nije dala al onda sam prokrvarila… tu smo morali malo preskocit ciklus a onda je bio savjet da probamo sa jos jednom inseminacijom…
    Nemoj bit luda kao ja! Hrabro naprijed! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Beba

    Didi28

    Beba

    Meni je danas 7.dan od transfera,uspjela sam se skulirat i sad sam ponovno ok,oni grčevi u trbuhu su prestali i sad nema više nikakvih simptoma,mirna sam,i pokušavam bit pozitivna. Ima li još ko da isčekuje samnom?

    Samo pozitiva draga,hehe meni su danas vratili i bas sam sretna evo odmaram i dobto se osjećam. ,tebi sretno da beta bude velika

    Super, hvala ti,ja sam se baš lijepo i sretno osjećala na dan transfera,osjećala sam se trudno😃,puno sreće ti želim .Mi u Ri ne primamo ništa nakon transfera,samo crinone gel.


    I ja se tako osjecam bas sam sretna hrh i samo se smijem.,bas kao trudnica

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Radost81 jesi bila jucer na dogovoru?? Didi28 nek ti proleti vrijeme do bete 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Srećica@

    Srećica@

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Drage cure.
    Mene nije bilo neko vrijeme u komentarima ali vas pratim. Imam 1 neuspjesan ivf iza sebe,sada se spremamo na vraćanje 2 blastociste za nekih tjedan dana.
    Moram priznati da sam cijelo vrijeme prije transfera napeta i nekako blago depresivna iako znam da to ne valja ali jednostavno imam dojam da ja nisam te sreće da cu imati bebu,bar ne tako lako.
    Ono što me muči je sactosalpinx na jednom jajovodu,nije velik ali citam posvuda da kao šteti,ali moj doktor za kojeg smatram da je vrhunski stručnjak,je odlucio da idemo probati ovaj puta pa ako ne uspije onda na laparo. Eto zbog toga sam malo onako…
    Oprostite na dugačkom pisanju nadam se da vas nisam udavila puno.

  • Gonal

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Curke moje da vam javim, obavila sam uzv. Imamo 9 folikulica i lijeva strana mi bolje reagira neg desna, a endometrij mi je 9.6 mm i to mi je malo cudno za 6 dc jer mi nikad nije takav bio. U utorak idem opet😊 terapija mi je ostala ista, jos mi je dodala orgalutran. Puse svima😘😘

    https://lb1f.lilypie.com/VzS3p1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Gonal izgleda da cemo skupa ovaj ciklus prolaziti. Ja isto imam danas folikulometriju s time da je meni 7dc, i u prirodnom sam. Sretno ti. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Srećica@

    Drage cure.
    Mene nije bilo neko vrijeme u komentarima ali vas pratim. Imam 1 neuspjesan ivf iza sebe,sada se spremamo na vraćanje 2 blastociste za nekih tjedan dana.
    Moram priznati da sam cijelo vrijeme prije transfera napeta i nekako blago depresivna iako znam da to ne valja ali jednostavno imam dojam da ja nisam te sreće da cu imati bebu,bar ne tako lako.
    Ono što me muči je sactosalpinx na jednom jajovodu,nije velik ali citam posvuda da kao šteti,ali moj doktor za kojeg smatram da je vrhunski stručnjak,je odlucio da idemo probati ovaj puta pa ako ne uspije onda na laparo. Eto zbog toga sam malo onako…
    Oprostite na dugačkom pisanju nadam se da vas nisam udavila puno.


    Draga,ne možeš utjecati nikako na te probleme sa jajovodima,tako da pokušaj ovaj put kako ti dr kaže, a ako ne uspije onda na laparo. Ja se isto često borim s takvim mislima,da nikad neću vidjet te famozne 2 crtice,a onda kažem samoj sebi-Pa šta ako ih ne vidiš,živjet ćeš isti kao i do sad. Postoje i gore stvari s kojima se ljudi bore,najvažnije je da smo dali sve od sebe.Pokušaj u ovaj Fet ući rasterećenje,ionako nemaš šta izgubiti,a nagrada je velika👶

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Sretno cure u postupcima💞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Gonal

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Grizli

    Gonal izgleda da cemo skupa ovaj ciklus prolaziti. Ja isto imam danas folikulometriju s time da je meni 7dc, i u prirodnom sam. Sretno ti.


    Grizli u kojoj si bolnici? Mozda si negdje i napisala al nas je puno pa sam priboravila☺
    Sretno i tebi🤞

    https://lb1f.lilypie.com/VzS3p1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.