Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kakav prioritetni ticket? Da idem u Rjeku. Sto je to 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ako u Ri vadiš krv,na poliklinici moraš uzet ticket-broj,ti uzmi prioritetni .

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cure s Vuka. Onaj pregled 3.d.c. u koliko se sati dolazi? Menga mi dosla u subotu pa se ne mogu naruciti nego samo doci.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Beba

    Ako u Ri vadiš krv,na poliklinici moraš uzet ticket-broj,ti uzmi prioritetni .


    Dobro da si mi rekla

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Beba jos jedna info ako moze od kad se moze vaditi krv tamo? I koliko se nalazi cekaju

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Grizli

    Beba jos jedna info ako moze od kad se moze vaditi krv tamo? I koliko se nalazi cekaju


    Oni krv vade do 10,a nalaz čekaš cc 2h

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj super spasila si me sa tim informacijama. A nis sutra opet pa cu znat vise. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Cure s Vuka. Onaj pregled 3.d.c. u koliko se sati dolazi? Menga mi dosla u subotu pa se ne mogu naruciti nego samo doci.


    Meni obicno kaze oko 11h da dodjem taj 3dc ali ako ces ici ranije neces moci doci na red jer ce prije uzeti cure koje su bile u subotu i imaju dog termin.a mislim da i doktorica ima cura koje su za punkciju sutra tako bolje u 11h

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Danas mi je baš težak dan,opet osjećam akciju u donjem trbuhu,a tu je i preosjetljivost,tako sam se rasplakala ,to su moji simptomi PMS,joj nadam se da se da se varam ,tek je 8.dnt

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Hvala Didi. Sad sam se kad si mi to napisala sjetila da sam zadnji put upala zadnja u 12 i da me primio doktor kojem se nekud jako zurilo.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.