Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Da 8. dan sa testom iz Bipe,onaj iz Mullera jedva vidljiva crtica isti dan ,nemoj ništa analizirat,zabavi se s nečim i budi sretna u ove važne dane.💞💞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kengurica

    I da, nije da se usporedjujem s tobom pa mislim da ako je tebi uspjelo i meni ce nego da znam da i slabiji embrij moze postati beba :) Da ne razbijam jos i s tim glavu.

    Razumijem te,ja sam isto bila počela sa analizama enda,pa ovog i onog,ma onda sam rekla da to neću raditi,neka dr brine a ja ću opušteno😋

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Tako cu i ja. Prvo cu se skoncentrirati na uzivanje i nogomet, a sljedeci tj cu na posao jer mi je tako mozda lakse. Mozda i nije, odlucit cu za vikend.

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ja sam isto išla raditi dr put jer mi je bilo prestresno bit sama doma sa svojim mislima ,a jučer sam tako skakala ispred Tv da je rekao muž da se boji za Ned i da će me vezati,jedva čekam😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ista sam kao ti, srce mi skoro iskocilo.

    [lilypie.com]

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Bas sam zalosna,povecao mi dozu jer ne rastu,strah me da ne bude nista i da ne budemo morali prekinut terapiju😔

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Cvjetic i moji su bili stali u rastu isto su mi malo povecali pa je na kraju bilo sve ok! Koji si dan ciklusa na koliko su sad?

    [lilypie.com]

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Wonderland19

    Cvjetic i moji su bili stali u rastu isto su mi malo povecali pa je na kraju bilo sve ok! Koji si dan ciklusa na koliko su sad?


    Danas mi 8 dan ciklusa,neznam koliki su,nije mi nista rekao samo da ih ima ali da ne rastu.jer pocela sam sa puregon 100,pa 150 i sad mi digli na 200.

  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Meni su bili za 3 dana narasli 1mm… na kraju sve bilo dobro! Drzi fige da i tebi bude sve dobro! 

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cvjetic samnom na punkciji bila cura kojoj su povecavali i nadala se bar jednoj jajnoj stanici, a na kraju 10 oplodjenih.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.