Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gonal

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Radost81

    Evo stigla i moja beta! Danas mi je 12dt a beta 790 ❤.


    Jeeeee Radost81, cestitam❤

    https://lb1f.lilypie.com/VzS3p1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    summer4

    Bluegirl

    Pozdrav svima.
    Nova sam na forumu a i u svemu ovome. U 1.mj smo krenuli u Beta plus kliniku i prezadovoljni smo. Iza sebe imamo jednu neuspjesnu inseminaciju ali doktorica je optimisticna jer su svi nalazi uredni. Krajem 8.mj idemo u nove pobjede s ponavljanjem postupka. Nadamo se da cemo imat vise srece…

    Ei draga,znam kako ti je..ali samo hrabro zelim puno srece i drzim palceve da vam uspije..🤞😘
    Pitanje..vi to nesto dugo cekate na drugi postupak?🤔

    Hvala  
    Laboratorij ide na godisnji pa moramo cekat. Al nema ni doktorice, ona se isto vraca tek 3.9. Brzo ce to proc a onda se borimo dalje 

    [lilypie.com]

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Ahaa..ok,vec sam mislila da je dolje kod nas nesto drugacije..al super..pa onda draga sad samo odmor i pozitiva 😊
    Meni su ti curke tu rekle da moram bit pozitivna pa se trudim biti haha😂

  • Avatar noisette

    noisette

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    perla

    noisette

    Perla koliko se ja sjećam, došla sam jako brzo na red. Uvijek im možeš poslati mail ili nazvati pa pitati kada je prvi termin. Ovisno kod kojeg doktora ideš, to ti je lista drugačija.. Ja sam kod Romane i kod nje ti je recimo skuplji pregled ali definitivno preporučam doktoricu.

    Noisete jesi već bila u postupku kod njih ili tek ideš?


    Bila sam već ali mogu ti reći da to ovisi i o tebi kao osobi. Ovdje ćeš isto pročitati svašta ali sve informacije se trebaju uzeti sa dozom opreznosti jer nismo svi isti. Npr. aspiracija kod mene je bila totalno bezbolna, oporavak isto, ET isto… Isto tako, to je totalno drugačija klinika za drugačijim doktorima koji ti daju kvalitetne i dobre lijekove koji su baš za tebe. Znači nema ono da svi imamo iste nego se uzima tvoja cijela dijagnoza u razmatranje i naprave ono što misle da je najbolje za tebe.
    Super je to što su ti svi uvijek na raspolaganju. Ako nisi nešto siguran ili ako si nešto zaboravio, nazoveš ili pošalješ mail i dobiješ instantan odgovor na pitanje. Na svoju ispriku da si dosadan dobiješ odgovor: “ma neee, ma samo vi pitajte, mi smo tu zbog vas, ništa se vi ne sikirajte…” tako da dosta pomažu i s psihičke strane samo eto, bolje ispitivati njih nego nekog drugog jer kažem, doktor je tu da vas vodi i doktori koji rade tamo su stručni. Pogotovo moja doktorica koja ima godine iskustva u tome i imala je svakakvih slučajeva. Ja sam uvijek za privatno, je da platiš ali si u dobrim rukama, a ako se mogu dizati auti na kredit, može se i ovo, to je moje mišljenje… Preporučit će ti postupak koji je najbolji i najisplativiji za tebe, onaj koji je ajmo reć “ziheraški” i koji bi trebao uspjeti.. Slobodno pitaj ako imaš pitanja  a ja ću napraviti osvrt na sve za nekoliko dana  

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    summer4

    Ahaa..ok,vec sam mislila da je dolje kod nas nesto drugacije..al super..pa onda draga sad samo odmor i pozitiva 😊
    Meni su ti curke tu rekle da moram bit pozitivna pa se trudim biti haha😂


    I ja se trudim haha bar dok mi ne dode m. Onda je opet par dana negative al brzo se to promijeni. Nema nam druge nego strpljivo cekat. 

    [lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    noisette

    perla

    noisette

    Perla koliko se ja sjećam, došla sam jako brzo na red. Uvijek im možeš poslati mail ili nazvati pa pitati kada je prvi termin. Ovisno kod kojeg doktora ideš, to ti je lista drugačija.. Ja sam kod Romane i kod nje ti je recimo skuplji pregled ali definitivno preporučam doktoricu.

    Noisete jesi već bila u postupku kod njih ili tek ideš?

    Bila sam već ali mogu ti reći da to ovisi i o tebi kao osobi. Ovdje ćeš isto pročitati svašta ali sve informacije se trebaju uzeti sa dozom opreznosti jer nismo svi isti. Npr. aspiracija kod mene je bila totalno bezbolna, oporavak isto, ET isto… Isto tako, to je totalno drugačija klinika za drugačijim doktorima koji ti daju kvalitetne i dobre lijekove koji su baš za tebe. Znači nema ono da svi imamo iste nego se uzima tvoja cijela dijagnoza u razmatranje i naprave ono što misle da je najbolje za tebe.
    Super je to što su ti svi uvijek na raspolaganju. Ako nisi nešto siguran ili ako si nešto zaboravio, nazoveš ili pošalješ mail i dobiješ instantan odgovor na pitanje. Na svoju ispriku da si dosadan dobiješ odgovor: “ma neee, ma samo vi pitajte, mi smo tu zbog vas, ništa se vi ne sikirajte…” tako da dosta pomažu i s psihičke strane samo eto, bolje ispitivati njih nego nekog drugog jer kažem, doktor je tu da vas vodi i doktori koji rade tamo su stručni. Pogotovo moja doktorica koja ima godine iskustva u tome i imala je svakakvih slučajeva. Ja sam uvijek za privatno, je da platiš ali si u dobrim rukama, a ako se mogu dizati auti na kredit, može se i ovo, to je moje mišljenje… Preporučit će ti postupak koji je najbolji i najisplativiji za tebe, onaj koji je ajmo reć “ziheraški” i koji bi trebao uspjeti.. Slobodno pitaj ako imaš pitanjaa ja ću napraviti osvrt na sve za nekoliko dana


    Ma hvala ti puno na odgovoru,ja sam sad bila u Ri ,i svaki put izlazila iz ordinacije sa 100 upitnika u glavi.Za ljekove su mi govorili dan po dan,a kako sam ih sama kupovala to mi je bilo dodatno stres jer ih moraš naručiti pa oće stići neće stići.Tako da baš mislim javiti se u Betu i probati tamo,ja i ovako sve plaćam .

  • da.da

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Cureee, evo ja danas isla ponoviti betu… Znaci u pon je bila 534.3 znaci po mom izracunu danas bi trebala biti vise od 1100 ako se ne varam… Nalaz ce bit gotov tek sutra jer sam isla privatno vadit :D 

    Prvi stimulirani 3mj2018
    27 jajnih stanica
    Hospitalizacija radi hipera
    5 oplodenih
    Samo 1 blastica
    Fet 22.dan ciklusa
    5dnt 🍼
    Danas 8tt i srceko kuca 134 otkucaja u min
    9 1tt otkucaji 2 srceka💕
    15tt dva pisulinca

  • Avatar noisette

    noisette

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    perla





    Ma hvala ti puno na odgovoru,ja sam sad bila u Ri ,i svaki put izlazila iz ordinacije sa 100 upitnika u glavi.Za ljekove su mi govorili dan po dan,a kako sam ih sama kupovala to mi je bilo dodatno stres jer ih moraš naručiti pa oće stići neće stići.Tako da baš mislim javiti se u Betu i probati tamo,ja i ovako sve plaćam .


    Normalno da ti ni ovdje ne bude jasno jer će ti reći milijun informacija ali sve možeš pitati i sve će ti odgovoriti.
    Što se tiče lijekova, imaju ljekarnu s kojom surađuju i oni vode brigu oko toga kada ćeš što kupiti da slučajno ne nestane i odmah te upozore kada moraš što kupiti, sve ti piše po redoslijedu kada će biti, koliko će koštati i što ćeš sve uzimati ili ako doktorica ne zna kako ćeš reagirati, kaže ti unaprijed ako ćeš morati još nešto uzimati i zapiše unaprijed pod pretpostavku pa se onda vidi kako teče proces dalje i tako ti oni sve objašnjavaju redom… 

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Cao cure,u nedjelju imam punkciju,posto ih je jako puno dogovor je bio da ide sve na zamrzavanje da ne dode do hipera.malo sam tuzna zbog toga ali mozda bolje odgodit da ne dode do nepotrebnog😖

  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    summer4

    Ahaa..ok,vec sam mislila da je dolje kod nas nesto drugacije..al super..pa onda draga sad samo odmor i pozitiva 😊
    Meni su ti curke tu rekle da moram bit pozitivna pa se trudim biti haha😂

    I ja se trudim haha bar dok mi ne dode m. Onda je opet par dana negative al brzo se to promijeni. Nema nam druge nego strpljivo cekat.


    Tako je😊😊😊😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.